Windows 10 Pro mu, Home mu?

Kairos_

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı windows 10 a yükseltmeyi düşünüyorum ama bu iki seçenek arasında kaldım. Bilgisayarı genellikle oyun ve bazı oyunlarda video çekip onlar üstünde düzenleme yapmak için kullanıyorum. Bu iki sürümden hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Assigned Access, BitLocker ve EFS, Business Storage, Current Branch for Business, Group Policy Manager, Enterprise Data Protection, Enterprise Mode Internet Explorer, Hyper-V, Azure AD Account, Private Catalog, In-Place Upgrade from Pro to Enterprise zaten işinize yaramayacağı için pro kurmanız gereksiz ve Windows'u şişiren bir işlem olacaktır. Windows 10 Pro oyuncuları ve ev kullanıcılarını değil kurumsal şirket çalışanlarını hedef alır. Pro yada dengi bir sürüm kurduğunuz zaman performans artmaz. Bir ev kullanıcısının yaptığı en büyük hata Windows'un en zengin içerikli sürümü kurmasıdır. Mesela Home Premium kurmak yerine Ultimate kurmak gibi. Kısaca Home kurun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı