Windows 10 Pro "Windows'u Etkinleştir" yazısı gitmiyor

k3remd

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba benim Windows 10 Pro'm var. Sürüm değiştirmememe rağmen Windows'u etkinleştir diye bir yazı yazıyor. Ayarlardan etkinleştirmeye gidince ise hata veriyor, nedeni nedir, nasıl çözülür?

Merhaba benim Windows 10 Pro'm var. Sürüm değiştirmememe rağmen Windows'u etkinleştir diye bir yazı yazıyor. Ayarlardan etkinleştirmeye gidince ise hata veriyor, nedeni nedir, nasıl çözülür?
Format atarak sanırsam bilgisayarcıya yaptırdınız o da KMSpico kullanmış,format atmanız gerek sonra Etkinleştirin.

Geçerli bir ürün anahtarını girerek gider. KMSPico tavsiye etmem.

Cihazınıza KMSpico adlı uygulamayı yükleyin ya da format atıp Microsoft hesabıyla oturum açabilirsiniz önerim KMSpico.

KMSpico'nun ne olduğunu bilip bilmeden böyle yazmanız sinir bozucu.

Dosyalarınızı bir sunucuya emanet ediyorsunuz gizlilik 0
Güvenlik 0
Bir süre sonra PC performansının içinden geçiyor performans 0
Daha sayabilirim ama okumayacağınız için boşuna yazmak istemiyorum.

Ha bir de arkadaşın bunu kurduktan sonra çıkarması için format atması gerek. Virüsü bile antivirüs ile kaldırabilirsin, anlatabiliyor muyum?

Format atarak sanırsam bilgisayarcıya yaptırdınız o da KMSpico kullanmış, format atmanız gerek sonra etkinleştirin.

Laptopta otomatik kuruluydu Win 10.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu yöntemle çözülürmü acaba bazılarında işe yaramış.
Laptopta otomatik kuruluydu Win 10.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu yöntemle çözülürmü acaba bazılarında işe yaramış.

Yoksa OEM Key mi alim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı