Windows 10 Pro'dan Home SL'ye geçince ürün anahtarı gerekir mi?

A

Adsız 1

Ziyaretçi
Merhaba ben şu anda korsan Windows 10 Pro sürümü kullanıyorum. Korsan Windows sistemleri çoğunluk olarak önerilmez ve virüslere açık olduğunu öğrendim. Peki Windows 10 Home Single Language'ye geçersem 25 hanelik ürün anahtarı satın almam gerekir mi ?

Bende eski ekranı kırık bir bilgisayar vardı, kırık bilgisayarla birlikte 600 TL verdim ve bu bilgisayarı aldım.
Kardeşim artık çoğu insan FreeDos sistem alıyor, ben de öyle aldım fabrika çıkışı neyse o, tertemiz kurulum yapıyorum kendi istediğimce evet crack şart oluyor ama herhangi bir problem yaşamadım ben şimdiye kadar.

Kardeşim artık çoğu insan FreeDos sistem alıyor, ben de öyle aldım fabrika çıkışı neyse o, tertemiz kurulum yapıyorum kendi istediğimce evet crack şart oluyor ama herhangi bir problem yaşamadım ben şimdiye kadar.
Crack 180 gün boyunca etkinleştiriyor.
CMD'yi (Yönetici olarak) açıp içine "slmgr -xpr" yazıp "Enter" tuşuna basarsak, eğer "Makineniz kalıcı olarak etkinleştirildi" derse orijinal olur ama tarih ve saat verirse orijinal olmaz. Ayrıntılı bilgi için "slmgr -dli" yazıp enter tuşuna basın.

Crack 180 gün boyunca etkinleştiriyor.
CMD'yi (Yönetici olarak) açıp içine "slmgr -xpr" yazıp "Enter" tuşuna basarsak, eğer "Makineniz kalıcı olarak etkinleştirildi" derse orijinal olur ama tarih ve saat verirse orijinal olmaz. Ayrıntılı bilgi için "slmgr -dli" yazıp enter tuşuna basın.
Peki benimki neden böyle ? :)
sss.JPG

sss.JPG

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı