Windows 10 Pro'ya dönülmeli mi?

XMETX

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
Corsair RGB Pro 4x8 GB 3200MHz
SSD veya HDD modeli
Kingstone A2000 500 GB M.2 / Addlink 1 TB M.2
Ekran kartı
Sapphire RX 6900 XT
Anakart
ASUS TUF B550 Plus
İşlemci
AMD Ryzen 9 5900X
Herkese merhaba. Eski sistemimle yaklaşık olarak 1 senedir Windows 11 kullanıyorum. formatlamadan güncelleme ile Windows 10'dan 11'e geçmiştim. yaklaşık 2 gün önce format USB'si ile Windows 11 kurdum ilk kurduğumda sistemim ilk calisirken bip sesi gelmiyor ve beyaz ışıkta kalıyordu, resetleyince arada düzeliyordu. 2 kez format atıp 11'i kurdum ve bu sefer bilgisayarım kapanmamaya başladı. ekran kapanıyor ama sistem çalışmaya devam ediyordu. Tekrar bir format ile 11'i yükledim bu sefer bilgisayarda klavye yazmamaya başladı ve mecburen bir format daha attım ve şu an sorunlar kalmadı. Sadece bazen mavi ekran ile Windows hatası alıyorum. Her format için ayrı sitelerden Windows'u indirdim sürekli bir sorun çıkıyor.

Sizce ne yapmalıyım. Windows 10 Pro'ya dönmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende zamanında Windows 11'e geçtim bende çok böyle hatalarla karşılaştım sürekli mavi ekran tarzında şu an Windows 10 Pro kullanıyorum artık mavi ekran yemiyorum uğraşmak istemiyosanız Windows 10 Pro'ya dönün.

Herkese merhaba. Eski sistemimle yaklaşık olarak 1 senedir Windows 11 kullanıyorum. formatlamadan güncelleme ile Windows 10'dan 11'e geçmiştim. yaklaşık 2 gün önce format USB'si ile Windows 11 kurdum ilk kurduğumda sistemim ilk calisirken bip sesi gelmiyor ve beyaz ışıkta kalıyordu, resetleyince arada düzeliyordu. 2 kez format atıp 11'i kurdum ve bu sefer bilgisayarım kapanmamaya başladı. ekran kapanıyor ama sistem çalışmaya devam ediyordu. Tekrar bir format ile 11'i yükledim bu sefer bilgisayarda klavye yazmamaya başladı ve mecburen bir format daha attım ve şu an sorunlar kalmadı. Sadece bazen mavi ekran ile Windows hatası alıyorum. Her format için ayrı sitelerden Windows'u indirdim sürekli bir sorun çıkıyor.

Sizce ne yapmalıyım. Windows 10 Pro'ya dönmeli miyim?

Hocam bilgisayar kaldırmıyorsa Windows 11, geçebilirsiniz. Bence Windows 10 Pro zaten gayet yeterli bir işletim sistemi.

Hocam bilgisayar kaldırmıyorsa Windows 11, geçebilirsiniz. Bence Windows 10 Pro zaten gayet yeterli bir işletim sistemi.
Şuan windows 11 i kaldırmama ihtimali yok hocam çok güçlü bir sistem ama her attığım formattan sonra farklı hata ile karşılaşıyorum windows 11 biraz bıktırdı açıkcası.

Çünkü Pro gereksiz ev kullanıcısı için. Ev kullanıcısı için boş özelliklerle doluyor Windows. Home daha hafif.

Söylediğiniz gibi pro ya gerek yokmuş windows 10 home kurdum ve tüm sorunlarım ortadan kalktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı