Windows 10 Refresh Windows Tool Önerir misiniz?

"Refresh Windows Tool" kullanımını önerir misiniz?

• Hayır

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    1

Oğuzhan Artun

Hectopat
Öncelikle Selâmün Aleyküm. Ben bilgisayarımın işletim sistemini yeniden yüklemek istiyorum. Fakat daha alternatif bir yol olarak bu aracı buldum.

Bu araçta yukarıda görüldüğü üzere iki adet seçeneği bulunmaktadır. Ben "Hiçbir şey" seçeneğini tercih etmek istiyorum. Acaba bu seçenek işletim sistemini sıfırdan kurma ayarında mı? Benim vardığım kanı; işletim sistemi dosyalarını sıfırdan indireceği için işletim sistemini sıfırdan kuracaktır. Zira bir onarma işlemi olsa sistemi kendi dosyaları üzerinden tekrar yapılandırmaya gidecektir. Fakat yine de "Refresh Windows Tool" ile deneyim yaşamış arkadaşların deneyimlerini beyan etmelerini istiyorum.

Adsız.png

NOT: Başlık yöneticiler tarafından Türkçe İmla Kuralları'na uyumsuz bir şekilde düzenlenmiş. Ayrıca metni bu şekilde yazmadım.

Hata bende neden fikir soruyorsun ki, yap gitsin ve kendin deneyimle. Böyle kendini beyninden mahrum bırakanların yerinden ne hayır beklenir?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı