Windows 10 ROG armory "Destek Dosyalarını Genişletme" Hatası

Rovildi

Kilopat
Daha fazla  
Gençler selam,
Bugün yeğenim sağ olsun bilgisayara giriştiği için bazı şeyler oldu. Klavye bozuldu sonrasında düzelttim. Bu düzeltme sırasında klavyenin yazılımlarını sildim, lakin bir tanesi kaldı ROG armory yazılımını programlar ekle/kaldır sekmesinden kaldırmaya çalıştığımda her seferinde bu hatayı almaya başladım. sfc/scan Now ile CHD disk komutlarını da girdim lakin aynı hatayı almaya devam ediyorum. Neden olabilir ayrıca aygıt yöneticisinde de iki ayrı klavye varmış gibi durum böyle gözüküyor.

1592157966802.png

1592158083321.png

Gençler selam,
Bugün yeğenim sağ olsun bilgisayara giriştiği için bazı şeyler oldu. Klavye bozuldu sonrasında düzelttim. Bu düzeltme sırasında klavyenin yazılımlarını sildim, lakin bir tanesi kaldı ROG armory yazılımını programlar ekle/kaldır sekmesinden kaldırmaya çalıştığımda her seferinde bu hatayı almaya başladım. sfc/scan Now ile CHD disk komutlarını da girdim lakin aynı hatayı almaya devam ediyorum. Neden olabilir ayrıca aygıt yöneticisinde de iki ayrı klavye varmış gibi durum böyle gözüküyor.

1592157966802.png

1592158083321.png

Ek olarak şöyle bir durum da var yazılımı tekrar yüklemek istesem dahi bu hatayı alıyorum.
1592163771397.png
1592163771397.png

Bilen yok mu?
Gençler selam,

1592157966802.png

1592158083321.png

Ek olarak şöyle bir durum da var yazılımı tekrar yüklemek istesem dahi bu hatayı alıyorum.
1592163771397.png
1592163771397.png

Yardımcı olacak biri yok mu?
.

Dosya Ekleri

• 1592157950790.png
    1592157950790.png
    7 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Sistem geri yükleme açıksa o şekilde deneyin. Yoksa sistemi güvenli modda başlatıp kaldırın ve yeniden indirip kurulum yapmayı deneyin.

Merhaba kardesım bu sorunu nasıl cozdun acaba bendu bugun aynı sorunla karsılastım

Şimdi oldu bir zamanda çözmek için değişik yöntemler denedim. Windows'un yüklemeler için ayrı bir gizli dosyası var ASUS'un dosyasını bulup temizlemeye kalktım PC yetkilerini falan kurcaladım onu yaparken bile tam temizleyemedi sözde temizleyip temiz kurulum yapacaktım. Sen bunlara karışma tabii formatlaman gerekebilir.

Sorun şöyle çözüldü sürücüyü aygıt yöneticisinden falan kaldır arada fn+ESC ile sıfırla Windows Update ile Aura Sync güncellemesi alacak zaten otomatik gelecek Windows Update ile kendiliğinden çözüldü niyeyse çok saçma. Hatta Armoury Create kurdu bende onu başlangıca sabitledim rahat oldu. Onun dışında Microsoft Store uygulamasının içerisinde de var onu deneyebilirsin. Belki o da yarar.

Geri
Yukarı