Windows 10 Rufus'la tekrar yüklenirse eski Windows'taki artıklar kalır mı?

devilusss

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 21H2 sürümünü Rufus ile kuracağım, artıklar gider mi? Hani artıklar dediğim bu bilgisayarda bir oyunda hile kullandım, o hilenin artıkları gider mi? Yoksa ekstra bir cleaner programı mı kullanmalıyım? Eğer öyleyse önerebileceğiniz bir program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu size bağlı tüm sürücülere fdisk yapıp (yani silip yeniden oluşturursanız) ve format atarsanız herşey gider. Fakat sadece windows kullanacağınız bölüme format atıp diğerlerine işlem yapmazsanız bütün dosyalar olduğu gibi kalır. Formattan iyi cleaner olduğunu sanmıyorum :D

R
Bu size bağlı tüm sürücülere fdisk yapıp (yani silip yeniden oluşturursanız) ve format atarsanız herşey gider. Fakat sadece windows kullanacağınız bölüme format atıp diğerlerine işlem yapmazsanız bütün dosyalar olduğu gibi kalır. Formattan iyi cleaner olduğunu sanmıyorum :D
Rufus ile windows kurmakla format aynı şeyler değil mi? Pek bilgim yok da.

R

Rufus ile Windows kurmakla format aynı şeyler değil mi? Pek bilgim yok da.

Format dediğim biçimlendirmek. Rufus ile format atmanın CD/DVD ile format atmaktan bir farkı yok önemli olan dediğim gibi disklere fdisk yapmanız yani bölümleri silip baştan oluşturup biçimlendirmeniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı