Windows 10 "run.vbs" hatası

ege419

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Kullanıcıma tıklayıp giriş yaptığımda masaüstü yerine "C:\Windows\run.vbs komut dosyası bulunamıyor." hatası çıktı. Acilen bir çözüme ihtiyacım var. (Uefi kullanıyorum) :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcıma tıklayıp giriş yaptığımda masaüstü yerine "C:\Windows\run.vbs komut dosyası bulunamıyor." hatası çıktı. Acilen bir çözüme ihtiyacım var. (Uefi kullanıyorum) :(
Ege419 Benim bilgisayar windows 8 ama bendede bilgisayarı açınca run.vbs komut dosyası bulunamıyor diyor ve siyah ekran veriyor CTRL + Alt + Delete yaparak şuanda buraya gelebildim altda görev çubuğuda yok lütfen bilen birisi varsa bana yardım edebilirmi

#Murat5038 hocam merhaba. Windows 10 kullanıyorum. Aynı hatayı dünden beri alıyorum. Hata çıkıyor tamam diyorum fakat siyah ekranda kalıyorum. Güvenli modu deneyecektim ama geçemedim. USB den direkt tarama yapmayı düşündüm. Bios dan ayarı değiştiremedim. Yani ilk açılış ikinci açılış bu menüleri göremedim. Bunu çok acil düzeltmem lazım. Yardımınızı bekliyorum

Hocam bagislayin önyükleme noktasına geldim. Uç seçenek var normal tanımlama ve seçmeli başlangıç yazıyor. Bunlardan hangisi acaba ?

aynen dediğiniz gibi yaptım. Yeniden başlatma komutu verdim ama nerdeyse 1 saat olacak mavi ekranda halen yeniden başlatılıyor yaziyor. Elle kapatıp tekrar açacağım.

hocam yine aynı hata çıkıyor.

hocam soylediginiz şekilde yaptım, yeniden başladı yine aynı hatayı verdi. Güvenli moda gecmiyor başka bir çözüm yolu var mı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı