Windows 10 saat geri kalıyor

Hsyn14

Hectopat
Öncelikle her yöntemi denedim BIOS pilini degiştirdim olmadı saat ve tarih ayarlarını otomatik yaptım olmuyor BIOS giriyorum ayarlamak için saniye hızlı gidiyor bir türlü düzeltemedim BIOS'da son sürüm olmuyor bunun bir çözümü yok mu acaba başka? Anakartım B450 Tomahawk Max. Başka çözümü varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle her yöntemi denedim BIOS pilini degiştirdim olmadı saat ve tarih ayarlarını otomatik yaptım olmuyor BIOS giriyorum ayarlamak için saniye hızlı gidiyor bir türlü düzeltemedim BIOS'da son sürüm olmuyor bunun bir çözümü yok mu acaba başka? Anakartım B450 Tomahawk Max. Başka çözümü varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
Bilgisayarda sadece Windows 10 işletim sistemi yüklü değil mi?

Denedim ancak hala durum aynı. Şunu fark ettim BIOS saat girince hızlı ilerliyor saniye 70 80 gösterip dakika atıyor bir anda bunun çözümü var mı?

Yeniden BIOS güncelleyin. Cmos reset yapıp bataryanın doğru olduğuna emin olun. Attığım konudaki Aida64 sonucunu paylaşın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeniden BIOS güncelleyin. Cmos reset yapıp bataryanın doğru olduğuna emin olun. Attığım konudaki Aida64 sonucunu paylaşın.

Onu atamadım ancak sorun resmini atim biosda bir anda 20 saniye atıyor. Sonra pc açarken 00:00 başlıyor tarih aynı ancak.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 47
  • s.png
    s.png
    470,2 KB · Görüntüleme: 40

Yeni konular

Geri
Yukarı