Windows 10 ses açma kapama tuşu nasıl aktif edilir?

Hocam BIOS ekranınıza girin. Orada Function Key Behaviour ayarını bulun ve onu "Function Key" olarak değil "Multimedia Key" olarak ayarlamayı deneyin.
Bilgisayarı komple kapatın. Açma tuşuna bastıktan sonra F2'ye basıp durun. Sizi BIOS ekranına atacaktır.
Biosda Öyle bir şey yok bende

Hocam klavyenizin üzerinde bir kilit işareti var mı? Bildğim kadarıyla FN + kilit işareti olan tuşa basarsanız düzelebilir.

Düzeltme: Eğer ki yanlış PC bakmadıysam sizin PC sadece parlaklık tuşları var ses açıp kapama tuşu ben göremedim.

Son düzenleme:
Hocam klavyenizin üzerinde bir kilit işareti var mı? Bildğim kadarıyla FN + kilit işareti olan tuşa basarsanız düzelebilir.

Düzeltme: Eğer ki yanlış PC bakmadıysam sizin PC sadece parlaklık tuşları var ses açıp kapama tuşu ben göremedim.
Klavyeme İyice Baktım Ama Yok

Hocam sorun biranda mı başladı? Yani daha önce kullanabiliyor muydunuz? Tuş kombinasyonu yapan tuşlardan biri fiziksel olarak bozulmuş olabilir mi? Diğer FN komutları çalışıyor mu acaba?

Product Support | Acer United Kingdom

Bu kısımdan driver güncellemesi yaptınız mı hiç? Eğer sorun çözülmezse temiz kurulumla driverları bu adresten çekip deneyebilirsiniz.

Ben kolay ses açıp kısmak istedim bu kadar
Hocam sorun biranda mı başladı? Yani daha önce kullanabiliyor muydunuz? Tuş kombinasyonu yapan tuşlardan biri fiziksel olarak bozulmuş olabilir mi? Diğer FN komutları çalışıyor mu acaba?

Bu kısımdan driver güncellemesi yaptınız mı hiç? Eğer sorun çözülmezse temiz kurulumla driverları bu adresten çekip deneyebilirsiniz.
Ben sadece kolay sesi kısmak istedim bu kadar

Ben sadece kolay sesi kısmak istedim bu kadar

Sorunu Çözdüm Teşekkürler Cozen24

Son düzenleme:

Geri
Yukarı