Windows 10 Ses Gelmeme Sorunu

Alpay Dıncer

Hectopat
Merhaba, Windows 10 hoparlörden ses gelmiyor, internette bir çok çözümü denedim, sürücüyü güncelledim, yeniden başlattım, sürücüyü kaldırıp yeniden kurdum fayda etmedi. Powershell ve Windows onarım diski ile onarım yaptım fakat hata bulunamadı. Anakart, BİOS vs... güncelledim, değişen bir şey olmadı. Daha bir çok yönetimi denedim sorun değişmedi. En son format attım, hala aynı. Güvenli modda başlattım, ses burada da gelmiyor. Atladığım bir yer varsa, ya da daha önce bu tarz bi sorunla karşılaşan biri çözümü paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Anakart nedir?
  • Windows sürümü nedir?
  • Aygıt Yöneticisi altında durum nedir?
  • Yüklü sürücü sürümü nedir?
  • Hoparlörün kendi çalışıyor mu?

Hocam sakin olun, bana da bırakın bir kaç tane konu. Konuların 5-6 tanesinin son yorumunu siz atmışsınız... :D

Merhaba, Windows 10 hoparlörden ses gelmiyor, internette bir çok çözümü denedim, sürücüyü güncelledim, yeniden başlattım, sürücüyü kaldırıp yeniden kurdum fayda etmedi. Powershell ve Windows onarım diski ile onarım yaptım fakat hata bulunamadı. Anakart, BİOS vs... güncelledim, değişen bir şey olmadı. Daha bir çok yönetimi denedim sorun değişmedi. En son format attım, hala aynı. Güvenli modda başlattım, ses burada da gelmiyor. Atladığım bir yer varsa, ya da daha önce bu tarz bi sorunla karşılaşan biri çözümü paylaşırsa sevinirim.

Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun

1-FOXCONN G41MXP
2-Windows 10 Pro 1803
3-Sorunuzu tam olarak anlayamadım, aygıt sürücüsünde, sürücüler güncel gözüküyor
4-High Definition Autio Aygıtı 10.0.17134.1
5-Evet

Son düzenleyen: Moderatör:
1- FOXCONN G41MXP
2-Windows 10 Pro 1803
3-Sorunuzu tam olarak anlayamadım, aygıt sürücüsünde, sürücüler güncel gözüküyor
4-High Definition Autio Aygıtı 10.0.17134.1
5-Evet

3.Madde de aygıt yöneticisinde sorun var mı? diyor. Başlat tuşuna basınız, ardından "Aygıt yöneticisi" yazın. Eğer sarı ünlem işareti varsa sıkıntı var demektir.

3.Madde de belirttiğim gibi sürücüler güncel gözüküyor, ünlem işareti yok.

Düşünceniz nedir hocam ? Nasıl çözebilirim bu sorunu ?

Bilgisayarınız dizüstü mü yoksa masaüstü mü?

Jak girişinde sıkıntı olmadığına emin misiniz?

Hoparlörün jak girişine girilecek yerine giren, iğne gibi şeyin [:D] sıkıntı olmadığına emin misiniz?

Başka bir hoparlör veya kulaklık denediniz mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı