Çözüldü Windows 10 ses yükseltiğini değiştirme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 80167

Ziyaretçi
F1 F2 ve F3 tuşları çalışmıyor. F1 bildiğiniz gibi sesi tamamen kapatmak için, f2 sesi kısmak, f3 ise sesi arttırmak için. Kafayı yemek üzereyim. 4-5 gün önceye kadar neredeyse her gün mavi ekran yiyordum. Şimdi 360 total yükledim güncellemeler var dedi, yükledim. Ama onu dün yapmıştım. Bugün ne oldu bilmiyorum. Bu arada bugün f8-9-10-11-12 tuşlarına birkaç kere yanlışlıkla bastım. Neden böyle oldu hala anlamış değilim. Bilgisayarımın içindeki müzikler deaçılmamaya başladı. Hiçbiri açılmıyor. Sadece o değil, oyunlardan ses gelmiyor. YouTube'ye girdim. Orada ses geliyor fakat kısamıyorum ya da arttıramıyorum.

Lütfen yardımcı olun. Buna benzer bir problem ekran parlaklığı için de olmuştu. Ama onda 1 kere parlaklığı kısınca parlaklık direk 0'a iniyordu. Sorunu çözmüştüm onun, güncellemesi gelmiş miş o hatalıymış. Bende kayıt defterine yapmış oldğum ayarla oto güncellemeleri kapadım ve default sürümüne geçmiştim, o düzelmişti.

Şimdi niye böyle oldu hiçbir fikrim yok. Windows 8'de iken hiçbir sıkıntım yoktu. :( Garantisi de bitti.

Sistem ayarlarını baya bir bozmuşsunuz. Fabrika ayarlarına geri yükleyin veya temiz Windows 10 kurulumu yapın.

Bu şekilde istemiyorsanız belirtin uzaktan sisteminize bağlanıp kontrol edeyim.

Sistem ayarlarını baya bir bozmuşsunuz. Fabrika ayarlarına geri yükleyin veya temiz Windows 10 kurulumu yapın.

Bu şekilde istemiyorsanız belirtin uzaktan sisteminize bağlanıp kontrol edeyim.
Maalesef böyle bir bozma yok. Çocuğuz ama o kadar da değil. Sizin bir moderatör olduğunuza dayanarak üzüldüm doğrusu. Sistemi yeniden başlattım olmadı, tekrar başlattım sıkıntılar çözüldü. Kısacası siz bana "hiçbir şeyden anlamazsın, sen çocuksun ne bilgisayara" bakıyorsun mu demek istiyorsunuz? Çok şükür 14 yaşındayım. Ve kendi bilgisayarımda sıkıntı çıktığında araştırabiliyorum. Çözemediğim de oluyor çözdüğüm de. Hemen bağlantı bilgilerini veriyorum, kredi kartı şifremi de ister misiniz? Belki orayı da bozmuşumdur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı