Windows 10 Siberia v2 Ses gelmeme sorunu

xaero01

Kilopat
İyi akşamlar arkadaşlar.

Ben bundan yaklaşık 2 3 hafta önce Windows 8.1'den Windows 10'a geçmek istiyordum.
Malum Windows 10'a geçme programını indirdim karşıya çıkan sorun "Bir şeyler oldu" hatası.
Bende youtubeden bu hatayı fixlemek amacıyla baktığım videolarda Windows Dil bölümündeki Türkiye kısmını Birleşik Krallık (ABD) yapmam istendi. Bu videoyu da 1 2 yerden değil, 10 15 yerden baktım ve çoğu kişinin olumlu sonuç aldığını gördüm. Aynısını denediğim anda Dil pakedini de İngilizce yapmışım ve İngilizce dil paketini yükledi. Windows 8.1 deyken kesinlikle kulaklığımdan (Siberia v2) ses gelmeme sorunu yokken windowsu yeniden başlattığımda bidaha ses gelmedi. Bende hata yaptığımı anladım ve Windows 10 iso dosyasını indirip dosyalarla birlikte (sıfır değil) kurulum yaptım. Kurulumu yaparken Windows 10 a geçdiğimde bu hata da geçer diye düşündüm ama olmadı. Şuan hopörlörden ses alıyor kulaklığımın mikrafonundan konuşuyorum. Buda pek iç açıcı değil. İnternetten araştırmama rağmen böyle bir sorunla karşılaşanı görmedim ve ses gelmeme sorununu fixlemek amacıyla internetten birsürü websitesinde sorun çözümünü ararayıp bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı