Windows 10 Sıfırlama Sorunu

Nemesis171

Hectopat
Arkadaşlar benim bilgisayarımda Windows 10 yüklü. Ben USB bellek ile format atmak istemiyorum ve sıfırlama özelliğini kullanmak istedim. Ama sıfırlamayı başlattıktan sonra bazen %1'de bazen ise %4'ten sonra sıfırlanamadı hatası alıyorum sorun ne olabilir? Başka bir türlü sıfırlama yolu yok mudur?
ayarlar.PNG

winver.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim bilgisayarımda Windows 10 yüklü. Ben USB bellek ile format atmak istemiyorum ve sıfırlama özelliğini kullanmak istedim. Ama sıfırlamayı başlattıktan sonra bazen %1'de bazen ise %4'ten sonra sıfırlanamadı hatası alıyorum sorun ne olabilir? Başka bir türlü sıfırlama yolu yok mudur?Eki Görüntüle 320180

Eki Görüntüle 320181
El değmemiş orijinal yazılım ile temiz kurulumu tavsiye ederim. Bilgisayarını hatalardan arındırır.

El değmemiş orijinal yazılım ile temiz kurulumu tavsiye ederim. Bilgisayarını hatalardan arındırır.
usb de iso dosyası yok ne yapacağım yardım edin şuan pc yi kapatıp açsam bişey olur mu
Sıfırlama hiçbir işe yaramıyor inan buna. W10 orijinal sitesinden format dosyalarını indir ve USB'den çak formatı gitsin.
pc yi kapatıp açsam bişey olur mu

Yeni konular

Geri
Yukarı