Windows 10 sıfırlandıktan sonra resimler kurtarılabilir mi?

luckluckii

Hectopat
Windows 10 sahibiyim. Bilgisayarim hizlansin diye kolaylikla fabrika cikisi ayarlarina dondurmustum. Bir iki resim unutmusum da. Bunlari geri getirmek mumkun mu? Merakimdan sorayim dedim de. Belki mumkundur diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 sahibiyim. Bilgisayarim hizlansin diye kolaylikla fabrika cikisi ayarlarina dondurmustum. Bir iki resim unutmusum da. Bunlari geri getirmek mumkun mu? Merakimdan sorayim dedim de. Belki mumkundur diye.
Biraz zor bazı uygulamalar aracılığı ile yapılır ama onlarında çoğu bozarak getirir.

Youtube'de bununla ilgili videolar var burada dememizin doğru olmayacağı uygulamalar da var youtube'den daha iyi yardım alırsınız
Youtube dan gordugum TestDisk adli programi dedim. Program aslinda guzel de. 1 saat sonra yaklasik 139.319 dosya, 271 klasor kurtardi. Tamamlanmasina ise 17 saat vardi. Aratmayi mecburen iptal ettim. Ben istedigim 2 resmi nasil bulacagim ki? :D Steam uzerinden oyun oynarken F12 basip ekran gorutunsu almisti sadece o yani yerini de biliyorum. Gitti sanirim tamamen. Aramak imkansiz gozukuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı