Windows 10 sıfırlanmıyor

Buğra Taşbaş

Hectopat
Öncelikle merhabalar.

Bilgisayarımda 240 GB SSD depolama mevcut. 1 TB hard disk sipariş verdim fakat elime ulaşmadı. Biraz geç ulaşacak gibi maalesef İtopya'dan sipariş verdim.
Olay şu ki Windows'um orijinal değil ve sıfırlayamıyorum. Sıfırla dediğim zaman yüzde 40'a kadar geliyor sonra başarısız olundu hatası veriyor. PC'deki uygulamaların hepsini nasıl silebilirim, yani yeni format atılmış gibi 0 duruma nasıl getirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar.

Bilgisayarımda 240 GB SSD depolama mevcut. 1 TB hard disk sipariş verdim fakat elime ulaşmadı. Biraz geç ulaşacak gibi maalesef İtopya'dan sipariş verdim.
Olay şu ki Windows'um orijinal değil ve sıfırlayamıyorum. Sıfırla dediğim zaman yüzde 40'a kadar geliyor sonra başarısız olundu hatası veriyor. PC'deki uygulamaların hepsini nasıl silebilirim, yani yeni format atılmış gibi 0 duruma nasıl getirebilirim?

USB'ye temiz ISO yazdıracaksınız ve temiz format atıcaksınız.

Windows Sıfırlama hâla sıkıntılı. Sıfırlasa bile problemler çıkıyor. En iyisi Technopat'ın rehberini kullanarak temiz bir kurulum yapmak.

Windows sıfırlama hâla sıkıntılı. Sıfırlasa bile problemler çıkıyor. En iyisi Technopat'ın rehberini kullanarak temiz bir kurulum yapmak.

Doğru diyor ben 2 yıl önce öyle sıfırlamıştım bir süre sonra ekran kartı driveri silindi ondan 1 hafta sonra da ekran kararmaya başladı temiz kurulum yaptım düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı