Windows 10 sıfırlanmıyor

Berat Altuntop

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Önceden rahatça format atıyorken şimdi böyle bir hatayla karşılaştım. İlk kez yaptığım bir şey de değil format atmak. Bilgisayara USB üzerinden format atmayı da bilmiyorum. Şu dönemde de bilgisayarı bilgisayarcıya götürmek istemiyorum açıkcası. Ne yapabilirim?

14cc2375-9d58-45a7-80e9-3083c10b9e74.jpg

Merhabalar. Önceden rahatça format atıyorken şimdi böyle bir hatayla karşılaştım. İlk kez yaptığım bir şey de değil format atmak. Bilgisayara USB üzerinden format atmayı da bilmiyorum. Şu dönemde de bilgisayarı bilgisayarcıya götürmek istemiyorum açıkcası. Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 952189

Hocam o şekilde format atmak zaten pek temiz olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Takıldığınız bir yer varsa yardım ederiz.

Eki Görüntüle 952189
Bu yapmaya çalıştığınız işlem format değil sıfırlama! USB belleğe Rufus ile Windows ISO dosyasını yazarak ardından bilgisayarınızı USB bellekten başlatarak format atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı