Windows 10 şifresini şifreyi bilmeden değiştirme

babmeraba

Picopat
Yer
erzurum
Daha fazla  
Merhaba, yaz tatiline girdik ancak ailem sadece birkaç saatlk oyun suresı verıyor ve bilgisayara sıfre koydular. Windows 10'da sıfeyı bılmeden sıfreyı degıstırebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendine keylogger at ve onlar şifreyi yazdıklarında sanada şifre gelecektir araştır istersen biraz, Eğer bu tür işlerden uzağım diyorsan bilgisayarınız kasalı ise bir kaç görsel atarsanız daha çok yardım ede bilirim.

Şifreyi açtıkları zaman Windows düzenleme uygulamaları vs. var onlarla 3. parti olarak değişebilirsin.
Kendine keylogger at ve onlar şifreyi yazdıklarında sanada şifre gelecektir araştır istersen biraz, eğer bu tür işlerden uzağım diyorsan bilgisayarınız kasalı ise birkaç görsel atarsanız daha çok yardım edebilirim.

Mantıklı.

Bu video işine yarayacaktır. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizden şifre girmenizi isteyecek, yazdığınız şifre görünmez yazdıktan sonra enter tuşuna basın. Şifre değişecektir.
[CODE title="CMD yönetici olarak açıp bunu yapıştırın."]
net user %username% *
[/CODE]

Sizden şifre girmenizi isteyecek, yazdığınız şifre görünmez yazdıktan sonra enter tuşuna basın. Şifre değişecektir.
[CODE title="CMD yönetici olarak açıp bunu yapıştırın."]
net user %username% *
[/CODE]

CMD password sorar hocam videodaki arkadaş çok zeki olduğu için o bölümü geçmiş.
Benim başıma böyle bir şey gelse format USB'im hazır yapıştırırım BIOS'a password koymayı da 342 gün düşünseler akıllarına gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı