Windows 10 Şifreyi Unuttum

AcarCnr

Kilopat
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Öncelikle herkese merhaba. Ben askere gitmeden önce bilgisayara bir şifre ve bir pin koymuştum. Bunları da bir yere not almıştım fakat bilgisayar içinde kaydettiğim yeri bulamadım. Pini biliyorum, bilgisayarı kullanabiliyorum fakat şifreyi kaldırıp bilgisayarın direk açılmasını istiyorum. O yüzden şifreyi nasıl silerim. Elimde pin var sadece 8 rakamdan oluşan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca PIN şifrenizi kaydettiğiniz dosya metin belgesi ise 'Bilgisayar'ı açıp arama kutusa *.txt yazarak sistemdeki bütün metin belgelerini listeleyebilirsiniz. Farklı bir uzantıysa aynı şekilde geçerlidir.

Son düzenleme:
Teşekkür ediyorum cevaplar için. Recep Baltaş' ın verdiği şekilde sifreyi silecektim fakat kız kardeşime 6 ay önce bilgisayarın şifresini whatsapp uygulamasından gönderdiğim aklıma geldi. Mesajları da iyi ki silmemişim, şifreyi buldum ve sıkıntıyı hallettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı