Windows 10 silinen programların simgeleri masaüstünde kalıyor

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu sorunları bir ben yaşıyorum galiba. Masaüstünde bir simge ya da dosya herhangi bir şey siliyorum diyelim, sildiğim şeyin simgesi masaüstünde kalıyor hala, yenile yaptığım zaman kayboluyor. Ne yapabilirim sizce? Artık az kaldı format atıp Windows 8.1 kuracağım makineye.

Arkadaşlar bu sorunları bir ben yaşıyorum galiba. Masaüstünde bir simge ya da dosya herhangi bir şey siliyorum diyelim, sildiğim şeyin simgesi masaüstünde kalıyor hala, yenile yaptığım zaman kayboluyor. Ne yapabilirim sizce? Artık az kaldı format atıp Windows 8.1 kuracağım makineye.

Elimde olsa bende 8.1 kuracağım sevmiyorum Win 10U.

Elimde olsa bende 8.1 kuracağım sevmiyorum Win 10U.

Normalde fena işletim sistemi değil ama işte böyle sorunlar çıkarınca insan sinir oluyor. Dün bir şey yok mesela yarın mutlaka bir sıkıntı açıyor. Windows 10'da en sevdiğim ve sırf o özellik olduğu için kullanıyorum aslında. Mesela kulaklık ve hoparlör bağlı iken sağ altta ses ayarlarından direkt kulaklığa ya da hoparlöre geçiş yapabiliyorsun ya hani bu özellik olduğu için kullanıyorum yoksa bende hemen 8.1 kurup geçeceğim. Gerçi bu özellik sanırım 1803 sürümünde ya da sonrasında geldi. Şu masaüstünde ki sorunları halletsem aslında bir sorun yok ama işte bakalım Update falan gelir ise düzelir herhalde.

@Recep Baltaş hocam bir bakar mısınız rica etsem konuya.

Yeni konular

Geri
Yukarı