Windows 10 simgeleri siyah gözüküyor

enes_yigit_34

Hectopat
Arkadaşlar selam,
Dün akşam bir oyundan hata aldığım için PC'ye format attım her şey doğru ve güzel bir biçimde hatasız bir şekilde gitti fakat oluşan bir problem vardı. Bazen programların simgeleri buglu (simsiyah) bir şekilde gözüküyordu. Bayağı uğraştım acaba yanlış mı attım diye ama doğru atmıştım. Bütün yabancı forumlar olsun vs. hepsine baktım ama herhangi bir böyle probleme rastlamadım. Yardımcı olabilecek var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar selam,
Dün akşam bir oyundan hata aldığım için PC'ye format attım her şey doğru ve güzel bir biçimde hatasız bir şekilde gitti fakat oluşan bir problem vardı. Bazen programların simgeleri buglu (simsiyah) bir şekilde gözüküyordu. Bayağı uğraştım acaba yanlış mı attım diye ama doğru atmıştım. Bütün yabancı forumlar olsun vs. hepsine baktım ama herhangi bir böyle probleme rastlamadım. Yardımcı olabilecek var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.
Bende geri dönüşüm görünmez oluyor takmayın bence.

Eğer Valorant oynuyorsan onunla alakalı bende yok ama birçok kişide var bu sorun.
Evet valorant yüzünden sanırsam oyundan çıkınca herşey tam tıkır işliyor.
8 Haziran gününde motoru baya upgradeleyeceklermiş sanırsam artık işin suyu çıktı her güncellemede yeni bir bug geliyor valorant a bıktım yahu.

Geri
Yukarı