Windows 10 simgelerin altındaki yazılarını gizlemek

Yasu96

Centipat
Makaleler
1
Merhabalar arkadaşlar. Masaüstümde simgelerin altında isimleri yazmasın, sadece simgeler olsun istiyorum. Bu mümkün mü, Windows ayarları veya bir uygulama yardımıyla?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoş olabilir...
Muhtemelen Windows'un kendi içinde böyle bir özellik yoktur. Ancak 3. parti yazılımlarla bu gerçekleşebilir.
Takipteyim hocam. :)

Simgeleri bilmiyorum ama başka bir yöntem önerebilirim.

Örneğin masaüstünde "bu bilgisayar" simgesi var. Yeniden adlandırıyoruz. Bu bilgisayar yazısını silip şunu yapıyoruz; "Alt+0160" alt tuşuna basılıp tutup sırasıyla rakamları tuşlayın. Simge adı boş olacak. Enter a basın tamamdır. Artık yazı yok.

Örneğin masaüstünde "bu bilgisayar" simgesi var. Yeniden adlandırıyoruz. Bu bilgisayar yazısını silip şunu yapıyoruz; "Alt+0160" alt tuşuna basılıp tutup sırasıyla rakamları tuşlayın. Simge adı boş olacak. Enter a basın tamamdır. Artık yazı yok.
Olmadı hocam, ben mi yanlış yaptım acaba? (Denemeye devam ediyorum.)

Aradığım olay buydu. Teşekkürler! :)
Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Yukarı