Windows 10 simgelerin altındaki yazılarını gizlemek

Yağmur Kuşsan

Centipat
Yer
Sandalye
Merhabalar arkadaşlar. Masaüstümde simgelerin altında isimleri yazmasın, sadece simgeler olsun istiyorum. Bu mümkün mü, Windows ayarları veya bir uygulama yardımıyla?

Son düzenleyen: Moderatör:

R.B.D

Hectopat
Hoş olabilir...
Muhtemelen Windows'un kendi içinde böyle bir özellik yoktur. Ancak 3. parti yazılımlarla bu gerçekleşebilir.
Takipteyim hocam. :)

KS
Yağmur Kuşsan

Yağmur Kuşsan

Centipat
Yer
Sandalye
Sadeliği seven bir insan olduğum için yazılar kalabalık yapıyormuş gibi geliyor. Kaldırmak çok isterim. Zaten bu yüzden bir gün oyunlarla işim kalmazsa o zaman Linux'a geçmek istiyorum :)

Casper01

Picopat
Makaleler
1
Yer
#Evde Kal
Simgeleri bilmiyorum ama başka bir yöntem önerebilirim.

Örneğin masaüstünde "bu bilgisayar" simgesi var. Yeniden adlandırıyoruz. Bu bilgisayar yazısını silip şunu yapıyoruz; "Alt+0160" alt tuşuna basılıp tutup sırasıyla rakamları tuşlayın. Simge adı boş olacak. Enter a basın tamamdır. Artık yazı yok.

KS
Yağmur Kuşsan

Yağmur Kuşsan

Centipat
Yer
Sandalye

Örneğin masaüstünde "bu bilgisayar" simgesi var. Yeniden adlandırıyoruz. Bu bilgisayar yazısını silip şunu yapıyoruz; "Alt+0160" alt tuşuna basılıp tutup sırasıyla rakamları tuşlayın. Simge adı boş olacak. Enter a basın tamamdır. Artık yazı yok.
Olmadı hocam, ben mi yanlış yaptım acaba? (Denemeye devam ediyorum.)

R.B.D

Hectopat

Aradığım olay buydu. Teşekkürler! :)
Ekran Alıntısı.PNG

Yukarı