Windows 10 sisteme Windows 7 kurmak

hrkls4141

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın işletim sistemi Windows 10. Ben format atmak istiyorum fakat Windows 7 formatı atmak istiyorum. USB'ye yazdırıp direkt BIOS'tan format atsam sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Windows 10'dan 7'ye geçtim. Benim bilgisayarımda fark edilir derecede daha akıcı çalışıyordu . Sonra dedim 10'a tekrar geçeyim. Yeni formatlanmış bilgisayarda arkada 3-4 tane Chrome sekmesi , Spotify ve league of legends açıkken FPS düşüp duruyordu . 7'ye tekrar geçtim şimdi bu senaryoda bir sorun yaşamıyorum . Neden attan inip eşeğe binmek oluyor söyler misiniz ?
Neden attan inip eşeğe binmek istiyorsun?

8 senelik destek verilmeyen bir binayı mı tercih edersin yoksa yeni yapılan sonuna kadar destek verilen bir binayı mı? Tam sistemini yazar mısın? Sistemin çok eskiyse kasması normal. Bu arada Windows'u orijinal mi kullandın? @Murat Burç

8 senelik destek verilmeyen bir binayı mı tercih edersin yoksa yeni yapılan sonuna kadar destek verilen bir binayı mı? Tam sistemini yazar mısın? Sistemin çok eskiyse kasması

• AMD athalon 2 X3 450 3.2 GHz
  • Sapphire AMD HD7850 1GB
  • 4 GB DDR3 RAM
  • 500 Watt PSU
Anakart modelini şu an hatırlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden attan inip eşeğe binmek istiyorsun?
Adam kararını vermiş, bundan sonraki aşamada en azından yardımcı olmak varken neden...

Bilgisayarımın işletim sistemi Windows 10. Ben format atmak istiyorum fakat Windows 7 formatı atmak istiyorum. USB'ye yazdırıp direkt BIOS'tan format atsam sorun olur mu?

Ne gibi bir sorundan endişe ediyoruz acaba? Sorun olacağını düşünmüyorum temiz bir format ile.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı