Windows 10 sistemi Windows 8.1'e düşürürken mavi ekran

Lokman oner

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Windows 8.1 kullanıyordum fakat Windows 10'a geçiş yapdım. Windows 10'da oyunlarda bilgisayarım Windows 8.1'deki gibi performans vermedi. Windows 8.1 ISO dosyasıyla programlarımı silmeden dönmem gerek. Fakat ayarlanıyor kısmında 85'de takılı kaldı ve mavi ekran verdi bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılıyor yazdı. Bittiğinde kurulum kurtarılmaya çalışıyor dedi ama olmadı. BIOS güncellemesi yapacağım ama SATA HDD. Programlarım ve dosyalarımın gitmesinden korkuyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim? Yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
çok önemli belgeler ve yazılım programlarım var
D diskin varsa oraya önemli belgelerini taşı. Yoksa da disk bölme işlemini araştırıp yetecek kadar bölümü ayırıp oraya yedeklerini at. Yedekleme yazılımları da var ancak ne var ne yok aldığından gereksiz bana göre.

D diskin varsa oraya önemli belgelerini taşı. Yoksa da disk bölme işlemini araştırıp yetecek kadar bölümü ayırıp oraya yedeklerini at. Yedekleme yazılımları da var ancak ne var ne yok aldığından gereksiz bana göre.
300 GB D diskim var fakat şöyle yapsam olur mu? C kullanıclılar Kullanıcı Klasörümü d ye kopyalasam da olurmu

Kullanıcılar içindeyse sadece önemli şeylerin yapabilirsin tabii. Ancak gereksiz şeyleri de almış olursun. Ek olarak klasör olarak alırsan kullanıcıları hata da alabilirsin kopyalama sırasında.

Sana nasıl ulaşabilirim? Bana anlatır mısın rica etsem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı