Windows 10 Siyah Ekran Sorunu

eQuara

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar az önce laptop'umu Win10 yapma girişiminde bulundum.
Her şey yüklendi, masaüstü ekranım geldi , 1024x860'tı , bir şeylere tıklarken tak diye gitti
siyah bi ekran geldi, bekledim düzelmedi, kapattım tekrar açtım bu sefer direk siyah ekran
hiç bir şey değişmedi problem nedir, nasıl çözerim?

"Bu arada benim tahminim ekran kartı driverı yüklü değil, hiç bir şey görmezken nasıl yükleyebilirim? " :/

Anladığım kadarıyla muhtemelen windows'u yüklerken bi sorun oluşmuş ve bu hatayı alıyorum.
Şimdi ise sıkıntı şu, güvenli modda çalıştıramıyorum.

Kapatıyorum açıyorum F8'e basıyorum sürekli ama hayır olmuyor. Güvenli modda çalıştırmanın başka bi yolu var mı?

Laptopu harici ekrana bağlayıp ekran kartı sitesinden sürücüsünü yükleyin. Harici ekrana bağlayamıyorsanız güvenli kipe girmeyi deneyin. Güvenli kipe windows usb kurulumundan tamir bölümünden girebilirsiniz. Elinizde yoksa windows yüklenirken bilgisayarı kapatmayı deneyin böylece windows kendini otomatik tamire alacaktır. Ordan komut satırına gelip bu komutu yazıp F8'i kullanıma açık hale getirebilirsiniz.

Kod:
bcdedit /set {default} bootmenupolicy legacy

Şuan Win10'u USB'ye atıp tamir etmeyi deneyeceğim.
Ama bilgisayarımın fare imlecini görebiliyorum yani ekran çalışmıyor değil, harici ekranla alakası olduğunu düşünmüyorum.

slm arkadaşlar win 10 siyah ekran sorunu yaşıyorum bilgisayarı güç düğmesinden açıyorum fanlar çalışıyor ve herhangi bir bip veya ses gelmiyor siyah ekranda takılı kalıyor pc açılmıyor yardımlarınız için şimdiden tşk

pc oğlumun o gelmeden bir şekilde çözüm bulmalıyım

maus ve klavyeninde ışıkları yanmıyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı