Windows 10 Siyah Ekran

BlackEagles

Centipat
Güvenli modda ekran kartı driverini kaldırıp normal şekilde giriş yapabiliyorum fakat tekrar ekran kartının driverini yüklemeye kalktığım da siyah ekran da kalıyor ekran kartı ölmüş olabilir mi?

Güvenli modda ekran kartı driverini kaldırıp normal şekilde giriş yapabiliyorum fakat tekrar ekran kartının driverini yüklemeye kalktığım da siyah ekran da kalıyor ekran kartı ölmüş olabilir mi?
Ekran kartı Driver'ı sorunlu demek ki. Ekran kartı öldüğünde, ekranda çizgiler oluşur.

Büyük ihtimal kart mefta. Kartınız nedir?

Cevap için teşekkürler. Durduk yerde böyle oldu oyun felan da oynamıyorum uzun zamandır ısınma felan da yoktu neden böyle oldu anlamadım.
Ekran kartı, dış ortam sıcaklığına veya kasanın hava akışı kalitesine göre de yanabilir. Çok sıcak, hava almayan bir ortamda ekran kartının yanması doğal.

Cevap için teşekkürler. Durduk yerde böyle oldu oyun felan da oynamıyorum uzun zamandır ısınma felan da yoktu neden böyle oldu anlamadım.
Doğru sürücüyü indirdiğine emin ol. Birde istersen AMD'nin kendi kaldırma programı var. Onuda çalıştır bir bak ama bana ekran kartı gibi geldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı