Windows 10 Sol Üstteki Ses Düzeyi Göstergesini Kaldırma

LastOfDead

Hectopat
Daha fazla  
Bir oyun tutkunu olarak, Windows 10'da resimdeki sorunla karşılaşıyorum. (Benim için bir sorun halinde şu an.)

Bu ekran, spotify'da klavyemdeki ileri geri durdur başlat kısayol tuşlarına bastığımda meydana geliyor. Herhangi bir oyunu müzik dinlerken oynuyorsam bu çok büyük bir problem. Ekranımın sol üst köşesini 5-6 saniyeliğine ele geçiriyor ve hiçbir şekilde kapatamıyorum. İlla beklemem gerekiyor. Bunu nasıl kapatabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Screenshot_4123.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Groove Müzik uygulamasını kullanıyorsan ondan dolayı olabilir. Windows Media Player veya farklı bir uygulama kullanmayı denedin mi, onda da aynı sorun oluyor mu?

Groove Müzik uygulamasını kullanıyorsan ondan dolayı olabilir. Windows Media Player veya farklı bir uygulama kullanmayı denedin mi, onda da aynı sorun oluyor mu?

Mp3 açmam gerektiğinde Media Player kullanıyorum. Onun dışında Spotify kullanıcısıyım.

Ek:

Groove Müzik uygulamasını kaldırdım. Fakat değişen bir şey olmadı.

Up

Bir oyun tutkunu olarak, Windows 10'da resimdeki sorunla karşılaşıyorum. (Benim için bir sorun halinde şu an.)

Bu ekran, spotify'da klavyemdeki ileri geri durdur başlat kısayol tuşlarına bastığımda meydana geliyor. Herhangi bir oyunu müzik dinlerken oynuyorsam bu çok büyük bir problem. Ekranımın sol üst köşesini 5-6 saniyeliğine ele geçiriyor ve hiçbir şekilde kapatamıyorum. İlla beklemem gerekiyor. Bunu nasıl kapatabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 209664

reis spotify uygulamasına gir profilininin yanındaki ok işaretinden ayarlar sonra görüntüleme seçenekleri. medya tuşu kullanımı kapat var onu deaktif hale getir düzelir

Bende başta küçüktü. Şimdi bu boyuta geldi. Oda oyunda falan rahatsız edici oluyor. Nereden ayarlanıyor. Bilen varsa bi yardımcı olsun :).

Eki Görüntüle 209664
Bende aynı soruna gıcık oldum neyseki çözdüm , hatta ben direk ses bar'ını da kaldırmak istiyorum onu daha bulamadım . Chrome'a girip '' chrome://flags/#hardware-media-key-handling '' yazıp enter dedikten sonra en üste Hardware Media key handling kısmında disabled yapıyoruz ve Relaunch now diyip yeniden başlatmasını bekliyoruz ve sorun çözülüyor .

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 209664
Bu başlatma ve duraklatma işini hangi kısayollarla yapıyoruz?

Klavyende FN tuşların varsa yapabilirsin. Özel bir tuş ayarlanmıyor benim bildiğim.
Fn + F7 ile oluyor bende ama başka yolu var mı diye merak ettim. Pubg de yere indiğim anda durdurmak istiyorum mesela. Bide JetBoost diye bi uygulama kullanıyorum o çalışıyorken bu işlev geçersiz kalıyor, durdur başlat yapamıyorum onun çözümünü bulamadım maalesef.
Bende aynı soruna gıcık oldum neyseki çözdüm , hatta ben direk ses bar'ını da kaldırmak istiyorum onu daha bulamadım . Chrome'a girip '' chrome://flags/#hardware-media-key-handling '' yazıp enter dedikten sonra en üste Hardware Media key handling kısmında disabled yapıyoruz ve Relaunch now diyip yeniden başlatmasını bekliyoruz ve sorun çözülüyor .
Bunu yapınca işlevsiz kalıyor ama, ben kullanmaya devam etmek istiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı