Windows 10 son aktiviteler nasıl görüntülenir?

chelchwor

Picopat
Tıkladığım, kopyaladığım taşıdığım aktardığım klasörler, metinler videolar fotoğraflar sunular vesaire nerelerden görülebilir? Hızlı erişim ve panoyu biliyorum başka bir yerden görülebilir mi? Bilgisayarın herhangi bir kısmından vs.

Görev çubuğunda bulunan.

Screenshot_1.png

Simgeye tıkladığınızda son aktiviteler gözükür.

Görev çubuğunda bulunan.

Eki Görüntüle 842619

Çok teşekkürler. Nasıl temizliyebilirim ve başka bir yerlerde gözükme ihtimali var mı? Hiçbir detayı atlayamam, hiçbir yerde gözükmemesi gerek.
@Falsey
Görev çubuğunda bulunan.

Eki Görüntüle 842619

Hocam son aktiviteleri kaldırdım fakat cihazımda kayıtlı microsoft hesabından bu aktiviteler gözükebilir mi? Pcden kaldırdım fakat microsoft hesabına erişimi olan birinin görüntüleme şansı var mı? Başka nerleri temizlemem gerekir?

Çok teşekkürler. Nasıl temizliyebilirim ve başka bir yerlerde gözükme ihtimali var mı? Hiçbir detayı atlayamam, hiçbir yerde gözükmemesi gerek.
@Falsey

Hocam son aktiviteleri kaldırdım fakat cihazımda kayıtlı Microsoft hesabından bu aktiviteler gözükebilir mi? PC'den kaldırdım fakat Microsoft hesabına erişimi olan birinin görüntüleme şansı var mı? Başka nerleri temizlemem gerekir?

Toplu nereden sildiniz yoksa tek tek mi sildiniz?

Tek tek sildim. Var mı bir fikriniz başka nerelerden gözükebilir? Biraz acil.

Başlat a gizlilik yazıp etkinlik yerine tıklayıp temizle yapmanın dışında Microsoft hesabı vesaire varsa bağlı olan bulut vesaire orayı temizlemeye çalışabilirsin.

Tek tek sildim. Var mı bir fikriniz başka nerelerden gözükebilir? Biraz acil.

Başlat a gizlilik yazıp etkinlik yerine tıklayıp temizle yapmanın dışında Microsoft hesabı varsa bağlı olan bulut vesaire orayı temizlemeye çalışabilirsin.

Başlat a gizlilik yazıp etkinlik yerine tıklayıp temizle yapmanın dışında Microsoft hesabı vesaire varsa bağlı olan bulut vesaire orayı temizlemeye çalışabilirsin.

Başlat a gizlilik yazıp etkinlik yerine tıklayıp temizle yapmanın dışında Microsoft hesabı varsa bağlı olan bulut vesaire orayı temizlemeye çalışabilirsin.
Microsoft hesabı bağlı fakat bulut vs aktif değil hocam. Etkinliği de temizledim siz söyleyince. Başke bir şey olabilir mi, yoktur diye düşünüyorum, sizce var mıdır?

Microsoft hesabı bağlı fakat bulut vs aktif değil hocam. Etkinliği de temizledim siz söyleyince. Başke bir şey olabilir mi, yoktur diye düşünüyorum, sizce var mıdır?

Dosya gezgininde hızlı erişim adı altında son yapılanlar gözüküyor mu diye bak varsa klasör seçeneklerinin genel sekmesinde temizle diyerek silebilirsin. CCleaner kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı