Windows 10 Sürücüler Nasıl Güncellenmeli?

Uzay Safak

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar windows 10 temiz kurulum yaptım fakat aklıma bir soru takıldı. Sürücülerimi windows 10 update ederek mi güncellemeliyim yoksa donanım kimliklerinden bulup kendi sitesinden bularak mı yüklemem gerek? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Update ile yüklemiştim sürücüleri ses yankı yapıyordu. Ben de tekrar temiz kurulum yapıp, Windows Update'i devre dışı bırakıp manuel yükledim sürücüleri sorun çözüldü. Manuel olarak yüklemeni tavsiye ederim ama yanlış bilgilendirmeyeyim bende sorun oldu diye herkeste sorun olacak değil. Uğraşmam diyorsan yükleyebilirsin.

Ben Update ile yüklemiştim sürücüleri ses yankı yapıyordu. Ben de tekrar temiz kurulum yapıp, Windows Update'i devre dışı bırakıp manuel yükledim sürücüleri sorun çözüldü. Manuel olarak yüklemeni tavsiye ederim ama yanlış bilgilendirmeyeyim bende sorun oldu diye herkeste sorun olacak değil. Uğraşmam diyorsan yükleyebilirsin.
Hangisi daha güncel sadece onu merak ediyorum.

Donanımların sitesinden indirmen her zaman daha güvenli ve günceldir. Bazıları uğraşamam diyip driverları toplu güncelleyen 3. parti yazılımlar yüklüyorlar fakat %99 yüklü olan driverlarıda bozuyor bu programlar. O yüzden önce donanım sitesinden, yoksa Update üzerinden yapman daha iyi olacaktır.

Donanımların sitesinden indirmen her zaman daha güvenli ve günceldir. Bazıları uğraşamam diyip driverları toplu güncelleyen 3. parti yazılımlar yüklüyorlar fakat %99 yüklü olan driverlarıda bozuyor bu programlar. O yüzden önce donanım sitesinden, yoksa Update üzerinden yapman daha iyi olacaktır.
Anladım teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı