Windows 10 sürüm 2004 güncellemesi sonrası siyah ekran

Daha fazla  
Az önce Windows yükseltme aracını kullanarak sürüm 2004'e yükselttim kurulum tamamlandı. Yeniden başlata tıkladım ve klavyeye fareye monitöre kasaya elektrik geldi ışıkları yandı ama monitörde görüntü yok. Birkaç defa güç tuşundan kapattım açtım hala monitöre görüntü gelmiyor.

görüntü yok monitörde en son gördüğüm yazı yeniden başlatılıyor yazısı daha sonra defalarca guc tusundan kapatip acmama ragmen hic bir sekilde görüntü gelmedi

görüntü yok monitörde en son gördüğüm yazı yeniden başlatılıyor yazısı daha sonra defalarca guc tusundan kapatip acmama ragmen hic bir sekilde görüntü gelmedi

Bilgisayarı açtığın zaman Bios ekranı gibi bir şey de mi gelmiyor ? Tamamen elektrik geliyor ama hiçbir tepki yok mu ? Windows logo geliyorsa Shift tuşuna basılı tutarak Restart at bilgisayara, sonra "sorun gider" ekranı gelir.

Bilgisayarı açtığın zaman BIOS ekranı gibi bir şey de mi gelmiyor? Tamamen elektrik geliyor ama hiçbir tepki yok mu? Windows logo geliyorsa Shift tuşuna basılı tutarak restart at bilgisayara, sonra "sorun gider" ekranı gelir.

Birkez daha belirtiyorum tamamiyle simsiyah ekran herhangi bir görüntü yok bozuk bir monitör gibi düşünün 5 dk önce hiçbir problem yokken güncelleme bitiminden sonra yeniden başlattığımda oldu bu sorun.

Geri
Yukarı