Windows 10 Sürüm 2004 Stabil Mi?

AngryHands

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. UEFI ile Windows 10 sürüm 2004 kuracağım. Forumda çoğu kişi sorun yaşamış. Bu sürümü kurmak riskli olur mu?

Windows 10'un en son sürümünü kullanmanı ve güncellemeleri yapmanı öneririm, en stabil sürüm en son çıkan sürümdür her zaman. Eski sürümlerde bir çok sorun ve problem ile karşılaşabilirsin, benim düşüncem bu yönde, hatta Windows'u orjinal sitesinden iso olarak indirip USB ye yazdırıp kur.

Windows 10'un en son sürümünü kullanmanı ve güncellemeleri yapmanı öneririm, en stabil sürüm en son çıkan sürümdür her zaman. Eski sürümlerde bir çok sorun ve problem ile karşılaşabilirsin, benim düşüncem bu yönde, hatta Windows'u orjinal sitesinden iso olarak indirip USB ye yazdırıp kur.
Teşekkürler. Forumdaki arkadaşlar grafik hataları almışlar biraz korkuttu beni:)

Merhaba arkadaşlar. UEFI ile Windows 10 sürüm 2004 kuracağım. Forumda çoğu kişi sorun yaşamış. Bu sürümü kurmak riskli olur mu?
Daha yeni yeni programlarımı kuruyorum bir sıkıntı yok gibi fakat tek eksiği dosya yöneticisini açtığımda solda C: D: Belgeler İndirmeler vb. şeyler varken eski sürümde bu sürümde bulamadım ve açamadım. Tek eksik hissettiğim nokta o.

Teşekkürler. Forumdaki arkadaşlar grafik hataları almışlar biraz korkuttu beni:)

Merak etme en güncel orjinal sürüm asla size sorun çıkarmaz, ek olarak ana kartınızda hazır gelen gömülü lisans var ise ona göre kurulum yapar, eğer yok ise size sürüm seçtirir rahat ve temiz bir kurulum olur, kurulumdan sonra hemen güncellemeleri sonuna kadar yapın.

Orjinal sitesinden iso dosyasını indirmek için bu forumu okuyun;

Forumda çoğu kişi sorun yaşamış.
Foruma zaten sorun yaşayan yazdığı için normal. Sorun yaşamayan gidip ben sorun yaşamadım diye konu açacağı yoktur. Ancak sorun yaşar mı veya yaşamışların konularında ben sorun yaşamadım ve gayet stabil diyen olur. Ben 2 ay önce geçtim ve halen daha hızlı sorunsuz kullanıyorum.

Şikâyetçi olanların çoğu, yetersiz donanım veya crack'li oyun yükleme nedeniyle sorun yaşıyor olabilir. Resmi olarak yayımlanmadan önce defâlarca test edilmiş, kontrolden geçmiş bir yazılımın bu denli basit hatâlar - mavi, yeşil, siyah ekran, donma, yavaşlama vs. - vermesi mümkün değil.

Geri
Yukarı