Windows 10 sürüm önerisi

nanVic

Hectopat
Yakın bir zamanda format atmayı planlıyorum. Sizce oyun için en uygun Windows 10 sürümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
1903 sürümünü kurabilirsiniz.

Yakın bir zamanda format atmayı planlıyorum. Sizce oyun için en uygun Windows 10 sürümü nedir?

Tüm içtenliğimle LTSC öneririm. Sistem tertemiz ve stabil. Zaten oyun testlerinde en çok anılan sürümler oluyor bu tip sürümler LTSB'den sonra LTSC de gayet stabil ve başarılı. Mağaza bile yok, salt bir Windows 10. Siz özelleştiriyorsunuz :)

Tüm içtenliğimle LTSC öneririm. Sistem tertemiz ve stabil. Zaten oyun testlerinde en çok anılan sürümler oluyor bu tip sürümler LTSB'den sonra LTSC de gayet stabil ve başarılı. Mağaza bile yok, salt bir Windows 10. Siz özelleştiriyorsunuz :)
Windows 10 LTSB 2016 daha hızlı LTSC'den :) DXR desteği için en az Windows 10 1809 şart. Önemli nokta bu. İlerideki oyunlar belki de bu sürümü ister.

Windows 10 LTSB 2016 daha hızlı LTSC'den :) DXR desteği için en az Windows 10 1809 şart. Önemli nokta bu. İlerideki oyunlar belki de bu sürümü ister.

O konu tartışmalı bir konu ama fark hangi taraftan olursa olsun çok çok küçük bir fark 5 FPS belki oynar o da çok nadir... Bu da LTSC lehine de oluyor, aleyhine de oluyor yani yerden yere değişiyor. Benim aslında LTSC önerme nedenim Windows 10 sürümünün çok daha güncel bir halinin kullanılmasıdır. Yani bu bakımdan LTSC kullanmak daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı