Windows 10 takılıyor

cangonulacarr

Hectopat
Selamünaleyküm. Öncelikle takılmaları söyleyeyim. Win 10 Home SL 20H2 sürümü yüklü. Bildirimler kısmına tıkladığımda 1 saniyelik donma oluyor, arada sırada da tarayıcı açarken 1 kere oldu. Açılmama sorunu ise ayarlara giriyorum açılmıyor. Görev yöneticisini açılmıyor. Oyunlara giremiyorum. Sadece tarayıcı açılıyor. Disklere girmeye çalışıyorum açılmıyor. Bunlar olduğunda 10 dk sonra düzeliyorlar veya 5 dk ama sık sık olmaya başladı. Ne yapabilirim? Disklerim, Windows kurulu SSD + HDD. HD Tune Pro üzerinden error scan yaptım, sıkıntı çıkmadı. Health iyi.

RAM Testi yapar mısın? Ek olarak sistemin nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Selamünaleyküm. Öncelikle takılmaları söyleyeyim. Win 10 Home sl 20H2 sürümü yüklü. Bildirimler kısmına tıkladığımda 1 saniyelik donma oluyor, arada sırada da tarayıcı açarken 1 kere oldu. Açılmama sorunu ise ayarlara giriyorum açılmıyor. Görev yöneticisini açılmıyor. Oyunlara giremiyorum. Sadece tarayıcı açılıyor. Disklere girmeye çalışıyorum açılmıyor. Bunlar olduğunda 10 dk sonra düzeliyorlar veya 5 dk ama sık sık olmaya başladı. Ne yapabilirim? Disklerim, Windows kurulu SSD + HDD. HD Tune Pro üzerinden error scan yaptım, sıkıntı çıkmadı. Health iyi.

Bilgisayarında Steam kurulu mu?

1617976723986.jpeg

K.b Bakmayın sistemi atmayı unutmuşum. Monster abra a5 v15.10 : intel i5 10300H, gtx 1650 ti, 8+8 GB RAM, 256GB ssd + 1 TB hdd
Bilgisayarında Steam kurulu mu?
steam, epic games, ubisoft kullanıyorum
Sistemini tahmin etmece mi oynayalım? İlk tahmin benden olsun:2GB RAM'i ve Pentium işlemcisi var :D
yazdım sistemi cevabınızı bekliyorum
yazdım sistemi cevabınızı bekliyorum
RAM Testi yapar mısın? Ek olarak sistemin nedir?

bunu şuan yapamam başka yapabileceğim bir şey varsa bekliyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı