Windows 10 tema

Nurkay Erbay

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Windows 8 ve 8.1 kullandığım temaları windows 10 a attım da birkaç problem daha doğrusu eksik.
Windows 8.1 de iken birkaç program yükleyip windows klasör arka planlarını sağ tıklama menüsü vb yerlerde resim oluyordu. UXTheme Multi-Patcher - Custom theme patch for Windows XP/Vista/7/8/8.1 using UxStyle's memory patchingWindows X's Live şu program ile yapıyordum.
Windows 10 da bu özelikleri aktif etmenin bir yolu varmı ?
Arkadaşım Windows 10 daha yeni çıktı böyle sorunlar mutlaka olacaktır. Ama bu sürüm demo gibi bir şey. 2015'te sanırsam Windows 10 full versiyon yayınlanacak. Yani senin bu konuyu açman bence hata.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım Windows 10 daha yeni çıktı böyle sorunlar mutlaka olacaktır. Ama bu sürüm demo gibi bir şey. 2015'te sanırsam Windows 10 full versiyon yayınlanacak. Yani senin bu konuyu açman bence hata.
Ben sorun var demedim sadece klasörlerde arka plan görüntülerini açmanın yolu var mı diye sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı