Windows 10 temiz kurulum imkanı var mıdır?

KF 1500

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Windows 10'a geçmek için yükseltmek yerine direkt temiz kurulum yapabilir miyim? Orjinal windows 8.1 kullanıyorum.

Arkadaslar bıraz acemıyım ama win10a gectıkten sonra temız kurulum yapıcam ancak serial keyimi nerden bulucam bı soylermısınız

Çok sağol. Bu cevabı almayı günlerdir istedim fakat senin gibi kimse cevap vermedi. Çok sevindim. :)

Rica ederim forumlarda olmaya pek vakit bulamıyorum çalıştığım için şanslı zamanda denk geldik 29 temmuzla beraber (bu arada windows 10 geliştiricilerindenim ) güncelleme kontrolü yaparken rastladım sevdiğim düzeyli forumlardan birisi merak ettiğin özel sorularıda uygun vakitte özelden var ise bildirebilirsin iyi forumlar.

Arkadaslar bıraz acemıyım ama win10a gectıkten sonra temız kurulum yapıcam ancak serial keyimi nerden bulucam bı soylermısınız

Kullandığın işletim sistemine göre bazı farklıklar gösterir işlem sanırımki elinde DVD veya barkod yok bunun için hazırlanmış programları arattırırsan Google'da basit programlar göreceksin hemen :)

Rica ederim forumlarda olmaya pek vakit bulamıyorum çalıştığım için şanslı zamanda denk geldik 29 temmuzla beraber (bu arada windows 10 geliştiricilerindenim ) güncelleme kontrolü yaparken rastladım sevdiğim düzeyli forumlardan birisi merak ettiğin özel sorularıda uygun vakitte özelden var ise bildirebilirsin iyi forumlar.

Kullandığın işletim sistemine göre bazı farklıklar gösterir işlem sanırımki elinde DVD veya barkod yok bunun için hazırlanmış programları arattırırsan Google'da basit programlar göreceksin hemen :)[/QUOTE

Kullandığın işletim sistemine göre bazı farklıklar gösterir işlem sanırımki elinde DVD veya barkod yok bunun için hazırlanmış programları arattırırsan Google'da basit programlar göreceksin hemen :)
çok saol işime yarar heralde :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı