Çözüldü Windows 10 temiz kurulum nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rasim Kayrak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
5391AA Netherlands
Daha fazla  
Meslek
ben mezun oldum la
Bilgisayarıma temiz kurulum yapmak istiyorum. Elimde MAK bir Key var. Bu Key'i tekrar bilgisayarımda kullanabilir miyim? Ve adım adım temiz kurulum yapmak için neler yapmam gerekiyor anlatır mısınız? Bu işleri hiç bilmem. O yüzden çok basit adımlar ile anlatırsanız çok iyi olur.

Çözüm
MAK Key'ini kullanabilirsin.
  1. ISO dosyan yok varsayıyorum ve bu linkten ISO'yu indir: Windows 10 22H2 ISO
  2. ISO indikten sonra linkten Rufus'u indir: Rufus
  3. Rufus'tan ISO dosyasını ve USB belleğini seç eğer USB'yi görmüyorsa alt+F yap görür hemen.
  4. Başlat diyerek işleme başla. Her şey silinecek flash bellekteki haberin olsun.
  5. Bilgisayarının Boot menüsüne gir ve USB'ni seç (Boot tuşun F7 büyük ihtimal)
  6. Geri kalan adımlar çok basit setupta ileri ileri dedikten sonra özeli seçin ve diskinizi seçin ileri dedikten sonra gerisini setup halleder.
  7. Anlamadığın bir yer varsa yardımcı olurum.
MAK Key'ini kullanabilirsin.
  1. ISO dosyan yok varsayıyorum ve bu linkten ISO'yu indir: Windows 10 22H2 ISO
  2. ISO indikten sonra linkten Rufus'u indir: Rufus
  3. Rufus'tan ISO dosyasını ve USB belleğini seç eğer USB'yi görmüyorsa alt+F yap görür hemen.
  4. Başlat diyerek işleme başla. Her şey silinecek flash bellekteki haberin olsun.
  5. Bilgisayarının Boot menüsüne gir ve USB'ni seç (Boot tuşun F7 büyük ihtimal)
  6. Geri kalan adımlar çok basit setupta ileri ileri dedikten sonra özeli seçin ve diskinizi seçin ileri dedikten sonra gerisini setup halleder.
  7. Anlamadığın bir yer varsa yardımcı olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu video size yardimci olacaktir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı