Windows 10 temiz kurulum sonrası driver güncelleme

alpologi

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Milli Sporcu
1621254488788.png

Hocam temiz kurulum yaptım az önce ve sıra geldi driver yüklemeye, direkt programı yükledim ve öylesine dolaşırken böyle programlardan yüklemenin zararlı olduğunu düşündüm ve durdum sizce? Burdan güncellemeli miyim yoksa başka şekilde nasıl güncellerim?

Eki Görüntüle 1027553
Hocam temiz kurulum yaptım az önce ve sıra geldi driver yüklemeye, direkt programı yükledim ve öylesine dolaşırken böyle programlardan yüklemenin zararlı olduğunu düşündüm ve durdum sizce? Burdan güncellemeli miyim yoksa başka şekilde nasıl güncellerim?
Hocam bunların çoğunu zaten Windows Update yüklüyor. Siz sadece Wi-Fi kartını, chipset sürücüsünü, ekran kartı sürücüsünü yükleyeceksiniz. Boşuna bu tür yazılımları kullanmayın.

Sakın güncellemeyin, başınız yanar o programı derhal yok edin. Windows Update yüklüyor zaten sadece ekran kartı Driver'ını yükleyin.

Kendi sitesinden kurulum yapmak daha güvenilir bence. Elle yükleme yapabilirsiniz ya da Windows Update'den doğru yükleyebilirsiniz.

Hocam bunların çoğunu zaten Windows Update yüklüyor. Siz sadece Wi-Fi kartını, chipset sürücüsünü, ekran kartı sürücüsünü yükleyeceksiniz. Boşuna bu tür yazılımları kullanmayın.

Sakın güncellemeyin, başınız yanar o programı derhal yok edin. Windows Update yüklüyor zaten sadece ekran kartı Driver'ını yükleyin.

Öyle yaptım hocam bana yardımcı olabilir misiniz? Sistemim şu şekilde;
RX570.
X58 anakart.
X5660 işlemci.
1621255072340.png

Şu an bu şekilde.

RX570.
X58 anakart.
X5660 işlemci.
Eki Görüntüle 1027561

Şu an bu şekilde.
Ekran kartı için: https://www.amd.com/tr/support/prev...500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-570
Anakart modelinizi tam yazabilir misiniz?
İşlemciniz için: Yükle Intel® Processor Identification Utility - Windows* Sürümü

Bunu da kurunuz: Yükle Chipset INF Yardımcı Programı

@Yener K. hocam eksik yazdığım bir şey var mıdır? Yada yanlış.

RX570.
X58 anakart.
X5660 işlemci.
Eki Görüntüle 1027561

Şu an bu şekilde.

Hocam ilk önce Update güncellemelerin, hepsini yapın hepsi bitsin sonra @xbea Hocamın dediklerini yapın. Aslında işlemcinin güncellemesine gerek var mı pek bilmiyorum, ben güncellemedim şahsen.

Hocam ilk önce Update güncellemelerin, hepsini yapın hepsi bitsin sonra @xbea Hocamın dediklerini yapın. Aslında işlemcinin güncellemesine gerek var mı pek bilmiyorum, ben güncellemedim şahsen.
Bende kendim için Wi-Fi, chipset ve ekran kartı güncelledim yetti. Ama Xeon işlemciler nasıldır bilemiyorum açıkçası.

Zaten işlemcinin sürücüsü olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı