Windows 10 Türkçe 21H2 x64

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güncelleme:

Release Preview kanalına gelen 21H2 sürümünün ISO dosyası.

İlgili dosya https://uupdump.net/ üzerinden alınmıştır. ISO dosyasını oluşturmak için "create download package" butonuna basarak indirdiğiniz CMD dosyasını masaüstünde oluşturduğunuz bir klasöre kopyalayın ve yönetici olarak çalıştırın. CMD, ISO dosyası için gerekli dosyaları indirmeye başlayacak ve indirme tamamlandığında yine bulunduğu klasörde ISO dosyasını oluşturacak.

Eğer bulunduğu klasörde CMD'yi çalıştırdığınızda hata veriyorsa, Windows kullanıcı adınızda boşluk veya Türkçe karakter bulunmadığından emin olun. Diskinizin D gibi farklı bir bölümü varsa direkt oraya atıp CMD'yi çalıştırın.

Adsız.png

Son düzenleme:
Hangi adres, ekran görüntüsü vb. yok mu?

Hocam pardon ilerliyormuş. Sürekli durdu sanıyorum. Sanırım bende HDD olduğu için biraz yavaş.
Hocam 30 dk'dır çıkarmasını bekliyorum fazla olmadımı sizce. Not: Arkada işlem yapmıyorum.

Hocam 30 dk'dır çıkarmasını bekliyorum fazla olmadı mı sizce? Not: Arkada işlem yapmıyorum.

@Sayslowman Ayrıca ilerlemiyor dediğiniz pencerenin bir ekran görüntüsünü atar mısınız?

Son düzenleme:

@Sayslowman ayrıca ilerlemiyor dediğiniz pencerenin bir ekran görüntüsünü atar mısınız?

Hocam 1 saat oldu hala ilerlemiyor:

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-12_224253.png
    resim_2021-04-12_224253.png
    45,1 KB · Görüntüleme: 133
Hocam 1 saat oldu hala ilerlemiyor.
CMD'nin olduğu yerde bulunan UUP klasörüne girin ve içindeki UUP dosyalarıyla alıntıda bulunan rehbere göre ISO oluşturmayı deneyin. UUP'leri hatta başka yere kopyalayın ki CMD'yi kapatınca falan silmeye çalışmasın. Belli olmaz.

CMD'nin olduğu yerde bulunan uup klasörüne girin ve içindeki uup dosyalarıyla alıntıda bulunan rehbere göre ISO oluşturmayı deneyin. Uup'leri hatta başka yere kopyalayın ki CMD'yi kapatınca falan silmeye çalışmasın. Belli olmaz.

Hocam şimdi baktığımda "comitting image progress" diyor ve %15. Hocam sizi de yoruyorum ama anlamadım ilerliyor mu ilerlemiyor mu. Ben beklemeye devam ederim sahura kadar. Kurulumu da yarın yaparım.

Hocam şimdi baktığımda "comitting image progress" diyor ve %15. Hocam sizi de yoruyorum ama anlamadım ilerliyor mu ilerlemiyor mu. Ben beklemeye devam ederim sahura kadar. Kurulumu da yarın yaparım.
HDD ve CPU düşükse normal olabilir. RAM de 4 GB demiştiniz. Eğer yavaş yavaş da olsa ilerliyorsa arkada işliyor olabilir. Ama beklemek veya bir üstte paylaştığım yöntemi denemek size kalmış.

Saat 12 sonrası bulunamayabilirim. :)

HDD ve CPU düşükse normal olabilir. RAM de 4 GB demiştiniz. Eğer yavaş yavaş da olsa ilerliyorsa arkada işliyor olabilir. Ama beklemek veya bir üstte paylaştığım yöntemi denemek size kalmış.

Saat 12 sonrası bulunamayabilirim. :)

Hocam 2 saat oldu gelip baktığımda. 30 GB klasör olmuştu, ben de hemen işlemleri kapatıp dosyayı sildim. Sizce neden böyle bir şey oldu. Acaba başka yöntem yok mu?
Edit: Hocam korkuyorum virüs mü bulaştı?
Ben zaten şüphelenmiştim uzun süre bitmemesinden.

Hocam nereye gittiniz? Dosyaları silerken sorun yaşıyorum. İzin istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam nereye gittiniz? Dosyaları silerken sorun yaşıyorum. İzin istiyor.
Sistemi yeniden başlatın ve tekrar silmeyi deneyin. Yine silinmezse LockHunter bu aracı deneyin. UUP'leri silmeden yukarıda paylaştığım yöntemle ISO'yu oluşturmayı deneseydiniz keşke.

Ayrıca virüslü değil, sadece sizde teknik bir sıkıntı oluştu. ISO'yu oluşturmakta sorun yaşayan başka kullanıcılar da vardı.

Son düzenleme:
21H2 kurmak istiyorum ama Insider kullanıcısı olmak zorunda mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı