Windows 10 ürün anahtarı satan siteler nedir?

yagmur-teknik

Hectopat
Merhabalar, bundan 2-3 ay önce cep telefonumun Google keşfetinde sizlerin bir haberini okumuştum. Tahminim 140 TL civarinda yabancı bir web sitede Windows 10 lisans satın alabileceğimizi söyluyordunuz. Ben de girip satın almıştım fakat eski bilgisayarimin HDD'si bozuldu. Ürün anahtarini Excel'e kaydetmiştim. HDD ile birlikte onlar da yalan oldu. E aldığım web sitesi aklıma gelmıyor. Bulamadım. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz minnettar olurum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Bir ihtimal varsa değerlendirmek gerekıyor. :)

Konu sahibi zaten bir anahtar satın almış fakat satın aldığı siteyi unutmuş. Anahtarını yeniden bulabilmek için o siteyi arıyor.

Microsoft hesabınıza giriş yaptıysanız ürün anahtarınıza ihtiyaç duymadan bilgisayarınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz. Giriş yapmış mıydınız?

Konu sahibi zaten bir anahtar satın almış fakat satın aldığı siteyi unutmuş. Anahtarını yeniden bulabilmek için o siteyi arıyor.

Microsoft hesabınıza giriş yaptıysanız ürün anahtarınıza ihtiyaç duymadan bilgisayarınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz. Giriş yapmış mıydınız?

Banka hesabımdan odeme yaptığım siteyi buldum. Aracı kullanarak odeme yapılmış bir şekilde web siteyi buldum ve yetkililerden kodu tekrar aldım. İlgi ve alakanız için teşekkür ediyorum. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı