Windows 10 ürün anahtarını VMware üzerinde etkinleştirilir mi?

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Sisteme kurulu olan işletim sistemi Windows 11. Retail key olarak etkinleştirildi. Fakat başka bir site üzerinden Windows 10 lisans anahtarı satın aldım ve bunu WMware veya VirtualBox üzerine kurmak ve etkinleştirmek istiyorum. Fakat sanırım daha önce ürün anahtarını girmeme rağmen etkinleştirilmemişti bilmiyorum yani emin de değilim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ayrıca Azerbaycan Halkı adından Türkiye için derin baş sağlığı diliyorum. Allah yardımcınız olsun!

Sisteme kurulu olan işletim sistemi Windows 11. Retail key olarak etkinleştirildi. Fakat başka bir site üzerinden Windows 10 lisans anahtarı satın aldım ve bunu VMware veya VirtualBox üzerine kurmak ve etkinleştirmek istiyorum. Fakat sanırım daha önce ürün anahtarını girmeme rağmen etkinleştirilmemişti bilmiyorum yani emin de değilim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ayrıca Azerbaycan Halkı adından Türkiye için derin baş sağlığı diliyorum. Allah yardımcınız olsun!

Ayrı bir Windows 10 lisansın varsa etkinleşir.

Sisteme kurulu olan işletim sistemi Windows 11. Retail key olarak etkinleştirildi. Fakat başka bir site üzerinden Windows 10 lisans anahtarı satın aldım ve bunu WMware veya VirtualBox üzerine kurmak ve etkinleştirmek istiyorum. Fakat sanırım daha önce ürün anahtarını girmeme rağmen etkinleştirilmemişti bilmiyorum yani emin de değilim. Siz ne düşünüyorsunuz?

vmWare'a kurulan sanal makinelere anahtarı girip etkinleştirme yapabilirsiniz.
Ben aldığım tüm anahtarları bu şekilde test etmiştim.

Ayrıca kardeşimizsiniz hakikaten can kardeşimizsiniz Allah sizlerden bin kere razı olsun😍

vmWare'a kurulan sanal makinelere anahtarı girip etkinleştirme yapabilirsiniz.
Ben aldığım tüm anahtarları bu şekilde test etmiştim.

Ayrıca kardeşimizsiniz hakikaten can kardeşimizsiniz Allah sizlerden bin kere razı olsun😍
Biz her zaman kardeş ülke diyoruz yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız. Çok kötü oldum dün o taşlar altında kalan çocuklar için özellikle. Tabii ki, diğerleri için de.

Biz her zaman kardeş ülke diyoruz yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız. Çok kötü oldum dün o taşlar altında kalan çocuklar için özellikle. Tabii ki, diğerleri için de.
Yardım göndermemiş olsaydınız bile bizimle olmanız da yeterdi ama yardım göndermeniz harika ve takdire şayandı.
Allah razı olsun.

Yardım göndermemiş olsaydınız bile bizimle olmanız da yeterdi ama yardım göndermeniz harika ve takdire şayandı.
Allah razı olsun.
Ne demek her zaman. Azerbaycanın her yerinden Türkiyeye kıda ve s gönderilmekte. Ayrıca bu böyle de devam edecek ölene kadar!

Yeni konular

Geri
Yukarı