Windows 10 Update yaptıktan sonra bilgisayar açılmadı

_keylan_

Hectopat
Dün bilgisayarıma Windows güncellemesi geldi. Güncelleme olduğunu gece bilgisayarı kapatırken fark ettim. Bilgisayarı güncelleştir ve kapat seçeneğine tıkladım her zaman ki gibi. Fakat sabah uyandığımda bilgisayarı açmak istediğimde Lenovo logosu ve altında da klasik Windows yükleme sembolü geldi. Birkaç saniye bekledikten sonra bilgisayar açılır gibi oldu fakat siyah ekranda takıldı. İlk önce kontrol ettim bilgisayar hala çalışıyor mu diye. Her şey düzgün gözüküyordu. İnternetten birkaç araştırdıktan sonra bataryayı çıkarıp yeniden taktım ama yine bir sonuç alamadım. Sonra ise fişe takıp denedim yine açılmadı hala siyah ekrandaydı. Daha sonra laptop un içini açık RAM'i söktüm ardından HDD'yi söktüm ve sadece RAM'i yeniden taktım. Bilgisayarı yeniden başlattığım da disk takılı olmadığı için birkaç hata verdi bende bilgisayarı kapatıp HDD'yi yerine takıp yeniden başlattım. Bu seferde Windows gelişmiş seçenekler ekranı geldi bende bilgisayraı sıfırla yaptım. Fakat sıfırlama sırasında ekran yine gitti. Bir yarım saat falan bekledikten sonra hala siyah ekran da idi. Yine kapatıp açtım bu seferde 'hazırlanıyor' yazdı ve yükleme ekranı geldi birkaç reset attıktan sonra yine gelişmiş seçenekler ekranına geldi. Bu sefer 'dosyaları geri yükle'
Seçeneyine tıkladım. İşlem başladıktan sonra 30DK bekledim ve hala aynı ekrandaydı.
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

PC özellikleri:
Lenovo G580 laptop
Windows 10 Home
Intel i5 3210M 2.5 GHz
4 GB RAM
NVIDIA 610M ekran kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı