Windows 10 Update zararlı mı?

Garfield™

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Uyku Gurmesi
Format sonrası Windows Update açık konumda kalsa bilgisayar şişer yavaşlar mı? Sık sık gerekli gereksiz güncelleme gelecek sanırım faydalı mı zararlı mı bilmiyorum. Yani güncellemeleri yapmaya değer mi? Zaman sorunum yok sadece açık mı kalsın kapalı mı orada karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format sonrası Windows Update açık konumda kalsa bilgisayar şişer yavaşlar mı? Sık sık gerekli gereksiz güncelleme gelecek sanırım faydalı mı zararlı mı bilmiyorum. Yani güncellemeleri yapmaya değer mi? Zaman sorunum yok sadece açık mı kalsın kapalı mı orada karar veremedim.

Güncel olmak iyidir.

Bence açık kalmalı.

Oyun oynarken vs. arka planda çalışması kötü olur onun dışında haftada bir güncelleyin. Güncellik her zaman iyidir. 🤠

Güncelledikten sonra bilgisayarındaki birikmiş çöpleri temizle biraz yer açılsın.

Kapatsanız dahi kendisi zaten o güncellemeyi size ileride mecburen yükletiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı