Windows 10 "Uygulama kaldırılamıyor" hatası

Savankul

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Daha once yukledıgım bırkac uygulamayı dosya klasorunden silerek kaldırdım. Sonra uygulamalar ve ozellikler alanından baktıgımda uygulamalar kaldırılmamış gozukuyor. 2. olarak ıse HP destek masaustu uygulaması uzerınden cıhazımdakı yazılımlarda da sildigimi sandıgım uygulamaların kaldırılmadıgını gordum.
(HP destekte gozuken sıldıgımı sandıgım uygulamalar.)

hpdestek sılınmeyen uygulamalar.jpg

(Program ekle veya kaldırdan silmeye calışırken karşılaştıgım hata.)

kaldırlamayan uygulama.jpg

(Ornek 2)

sılınmeyen.jpg

(Ornek 3)

sılınmeyen3.jpg

Yardım ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
Daha once yukledıgım bırkac uygulamayı dosya klasorunden silerek kaldırdım. Sonra uygulamalar ve ozellikler alanından baktıgımda uygulamalar kaldırılmamış gozukuyor. 2. olarak ıse HP destek masaustu uygulaması uzerınden cıhazımdakı yazılımlarda da sildigimi sandıgım uygulamaların kaldırılmadıgını gordum.
(HP destekte gozuken sıldıgımı sandıgım uygulamalar.)

Eki Görüntüle 766226

(Program ekle veya kaldırdan silmeye calışırken karşılaştıgım hata.)

Eki Görüntüle 766230

(Ornek 2)

Eki Görüntüle 766233

(Ornek 3)

Eki Görüntüle 766235

Yardım ve düşüncelerinizi bekliyorum.
Yüksek ihtimalle silindiği için bu hatayı veriyor başka yerden sildiğinizde program ekle/kaldır kısmından bazen silinmemiş gibi gözükebilir.
Hata mesajını okursanız Windows'un silmek istediğiniz dosyayı o konumda bulamadığını söylüyor yüksek ihtimalle silinmiş.

Son düzenleme:
Yüksek ihtimalle silindiği için bu hatayı veriyor başka yerden sildiğinizde program ekle/kaldır kısmından bazen silinmemiş gibi gözükebilir.
Hata mesajını okursanız Windows'un silmek istediğiniz dosyayı o konumda bulamadığını söylüyor yüksek ihtimalle silinmiş.
Bende silindiği goruşundeydim ta ki HP support da gorene kadar. Belirttigim dosyaları silme işlemini birkaç ay once yapmıştım. HP supportu dun yukledım. Gerçekten sistemden silinse HP supportta gozukmezdi diye aklımda soru işaretleri kaldı.

Bende silindiği goruşundeydim ta ki HP support da gorene kadar. Belirttigim dosyaları silme işlemini birkaç ay once yapmıştım. HP supportu dun yukledım. Gerçekten sistemden silinse HP supportta gozukmezdi diye aklımda soru işaretleri kaldı.
HP Supportda görülmesi biraz tuhaf Program Files (x86) klasörüne girip klasör adlarını kontrol eder misiniz görürsünüz zaten eğer hala oradaysa oradan silerseniz sorun biter orada değilse bilin ki zaten silinmişlerdir.
Aramanız gereken klasörlerin içine tıklamanıza gerek yok aramanız gereken isimler şunlar: csduragics16, OpenShot Video Editor ve Need For Speed Underground 2
OpenShot Video Editor'ü Program Files içinde arayın diğerleri (x86)'nın içinde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı