Windows 10 Uyku Moduna Geçmiyor

Osman Yürek

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim şöyle bir sorunum vardı da yardımcı olursanız sevinirim: Windows 10 Home SL kullanıyorum. Bugünden itibaren bilgisayarımın hiçbir şey yapmazken 5 dk. içerisinde geçmesi gereken uyku moduna geçmediğini gözlemledim. (Bugünden önce 5 dk. içerisinde geçiyordu.) Bu sorun acaba neden kaynaklanıyor olabilir sizce? Cidden canımı sıkıyor böyle bir şeyin olması. Nasıl düzelebileceğini paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım tamam ama baktım her şey ayarladığım gibi yine: 3dk. Da ekranı kapat, 5dk. Da uyku moduna geçir olarak. Hatta daha demin yine test ettim bilgisayarın ekranı kapanıyor ama bir türlü uyku moduna almıyor kendini. Bu neden kaynaklanıyor olabilir. Bilgisayara mesela virüs bulaşmışsa buna neden olmuş olabilir mi?
Hocalarım tamam ama baktım her şey ayarladığım gibi yine: 3dk. Da ekranı kapat, 5dk. Da uyku moduna geçir olarak. Hatta daha demin yine test ettim bilgisayarın ekranı kapanıyor ama bir türlü uyku moduna almıyor kendini. Bu neden kaynaklanıyor olabilir. Bilgisayara mesela virüs bulaşmışsa buna neden olmuş olabilir mi?
Bir de bu ayarlar hem pildeyken hem de prizdeyken geçerli. Her iikisi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı