Windows 10 virüs girdi, sıfırlanmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Artık Windows 10 isolarının çoğu kurulum esnasında hata veriyor. Windows 10 Single Language indirin The Pirate Bay'dan -kusura bakmayın ama buradaki isolar çalışıyor.- Sonra kurulumu yapın. Bir de eğer virüslü dosyaları bulduğunuz halde silemiyorsanız, dosya konumlarını not edin, Live Linux ile dosyaları silin.

Artık Windows 10 isolarının çoğu kurulum esnasında hata veriyor. Windows 10 Single Language indirin The Pirate Bay'dan -kusura bakmayın ama buradaki isolar çalışıyor.- Sonra kurulumu yapın. Bir de eğer virüslü dosyaları bulduğunuz halde silemiyorsanız, dosya konumlarını not edin, Live Linux ile dosyaları silin.
Nickinizden dolayı size kanım ısındı:D Çok fazla star wars hayranı göremiyorum.
Dediklerinizi yapıcam, yaptıktan sonra buraya bildiririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kansız değilim, kanınızı soğutmak istemem bir de herkes nickimi Star Wars'tan geliyor sanıyor ancak nickim şuradan geliyor :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:) Olsun, kanınız sıcak dursun bana hep. :)

Son yorum yapan arkadaşımın Windows 10 ISO'larının bozuk olmasını söylemesiyle gittim ve 8.1 indirdim. Sorunsuz kuruldu. Sonra ordan Windows 10 güncelleştirici indirip orijinal Windows 10 Pro keyim ile Windows 10’u kurdum. Gerçekten çok saçma bir sebebi varmış, bu yorum yapan arkadaş olmasa bilgisayarın sağı solu ile oynayacakmışım.

Son yorum yapan arkadaşımın Windows 10 ISO'larının bozuk olmasını söylemesiyle gittim ve 8.1 indirdim. Sorunsuz kuruldu. Sonra ordan Windows 10 güncelleştirici indirip orijinal Windows 10 Pro keyim ile Windows 10’u kurdum. Gerçekten çok saçma bir sebebi varmış, bu yorum yapan arkadaş olmasa bilgisayarın sağı solu ile oynayacakmışım.
Hocam size yine yardım ettim ben. Daha ben farkına varmadan önce 3 farklı ISO denedim bıkmıştım Windows'tan. [emoji23]

Düzenleyen moderatöre kızmak istemiyorum
Moderatörler gelsin diye başlık atıyorsunuz. Bu forum, moderatörlerin etrafında dönmüyor, kişisel hizmet veremediğimiz için kusura bakmayın.
Bilgisayar zaten sıfırlandı ben ne diyim bu gerizekalıya.
Kimse size, bu forumda moderatör yardım etmedi diye diğer üyeye hakaret etme hakkını vermedi. Haddinizi bilin.

Virüslü Windows ile kurulum belleği oluşturmaya çalışıp, ondan sonra çalışmıyor bu diye başkalarını suçlayacağınıza, yaptığınızın ne kadar mantıksız bir iş olduğunu önceden kavrasaydınız, belki bunun gibi bir hata almayacaktınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı