Windows 10 Virüs Programı Önerisi

harun07

Hectopat
Daha fazla  
Virüs programı önerisi için açılan bir çok başlık gördüm fakat hiçbiri kafamdaki soru işaretlerini kaldırmadı.
Virüsler için iyi bir program arıyorum. Ücretli-ücretsiz fark etmez. Fiyatın bir önemi yok. Fazla internet üzerinden dosya indiren birisi değilim. Oyun indiriyorum. Onu da Steam, Origin, Blizzard gibi güvendiğim platformlardan yapıyorum. Kullandığım işletim sistemi Windows 10. Ona göre öneri de bulunursanız sevinirim. Daha önce hep Avast Pro alıyordum. Şu anda üyelik sürem bitti. Sizce başka bir programa geçmeli miyim ? Geçersem hangi programı tercih etmeliyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitdefender Internet Security alabilirsin. Bunlar kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Senin de denemen lazım. Yanına da tarama amaçlı Malwarebytes ya da Emsisoft Emergency Kit kullanırsın.
Sistem özelliklerine de bağlı bunlar. Sistem özelliklerin iyi değilse daha hafif antivirüslere yönelmeni öneririm.

@RedHair
Arada sırada antivirüslerin gözden kaçırdığı şeyler olabilir. Ücretsiz yazılımlar yanında uygulama yükleyebiliyorlar. Bunları antivirüsler zararlı olarak görmüyorlar genelde. Malwarebytes ise potansiyel olarak istenmeyen yazılım olarak algılıyor. Gereksiz ve yer kaplayan programların arada sırada temizlenmesi iyidir.

Sana Norton öneririm. Arka planda işlemleri gerçekleştirir. Oyuna girdiğinde otomatik oyun moduna alır. Korsan uygulamalar da kullanmadığın için gerçekten zararlı ise dosya otomatik engelleyip karantinaya alacaktır.

Sizin kullanım tarzınıza en uygunu bu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı