Windows 10 vs 11

cagrigenis

Hectopat
Merhaba millet, çok sade bir soru soracaktım. Windows 11 şu an ne durumda, Windows 10'dan geçmeye değer mi? Oyunlar da hangisi daha yüksek FPS veriyor? Ayrıca benim sistemimde TPM 2.0 yok karşılamıyor olarak gözüküyor ama daha önce yüklediğimde yavaşlık sezmemiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben çok memnunum, arayüz ve akıcılık konusunda bana çok güzel geliyor ama sisteminde TPM olmayan yada düşük donanımlı bilgisayar kullanan arkadaşlara önermem, modifikasyonlu oldugunda yada düşük sisteme kurulduğunda sıkıntı çıkarıyor.

İlk başlarda windows 11 in windows 10 dan çok eksik özellikleri vardı ama hepsini düzeltiyorlar.
Hiç sorun yaşamadım şu bildirim merkezine tıklayınca 1 sn sonra açılması dışında. Diğer arkadaşlar gibi performans düşüklüğüde yaşamadım şahsen.

Not: Sanallaştırma özelliklerini kapatmazsanız undervolt, overclock vs. yapamıyorsunuz. Sanallaştırma olmadanda sanal makine, android uygulamaları vs kullanamıyorsunuz.

İlk başlarda windows 11 in windows 10 dan çok eksik özellikleri vardı ama hepsini düzeltiyorlar.
Hiç sorun yaşamadım şu bildirim merkezine tıklayınca 1 sn sonra açılması dışında. Diğer arkadaşlar gibi performans düşüklüğüde yaşamadım şahsen.

Not: Sanallaştırma özelliklerini kapatmazsanız undervolt, overclock vs. yapamıyorsunuz. Sanallaştırma olmadanda sanal makine, android uygulamaları vs kullanamıyorsunuz.
Sanallaştırma açık ve undervolt kullanıyorum, emin misin bu dediğinden? BIOS üzerinden ayarlarım açık hiçbir sıkıntı yaşamadım gayet güzel çalışıyor ayarlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı