Windows 10 vs 11

Zaten düzeltiyor bu OS u insanlar daha rahat etsin diye yaptılar ben geçin animasyonlarını çok beğeniyorum ve şık ayrıca kötü yönleri de var tabii ki tmp ve Secure Boot olayı zaten bu OS un amacı güncel sistemler için ve ben ilk zamanlarda kullandım bu nedir çok kötü demiştim çok kötü kullanım değerleri vardı ve uygulamalar açılmıyor takılıyordu veya ekran kartı sürmünü güncelleme ye kalkınca hata veriyordu ama son 20 gündür W11 kullanıyorum ve bütün sorunları çözmüşler ve çözmeyede devam ediyorlar emin olun.
Benim islemcim gecen sene cikti laptoptaki. Gucludur. Oyun falan her bir seyi cok iyi oynatir.

Windows 11 kurdum, 2.8 GB Ram tuketiyordu bosta. 1 GB bile bos yer kalmadi XD.

Ayrica kasiyordu. Ram darbogazi degil ama, 200 tane bosta islem caliyor. 150 tanesini gereksizdir yani.

Sen de bir kontrol et. CPU kisminda.

Kanka kusura bakmada o PC ile o programı çalıştırıyor olman beni şaşırttı.
Bu yanlis/anlamsiz bilgiyi verdin. Benim islemcim gecen sene cikti. Yeterince guclu bir islemcidir.

Benim islemcim gecen sene cikti laptoptaki. Gucludur. Oyun falan her bir seyi cok iyi oynatir.

Windows 11 kurdum, 2.8 GB RAM tuketiyordu bosta. 1 GB bile bos yer kalmadi xd.

Ayrica kasiyordu. RAM darbogazi degil ama, 200 tane bosta islem caliyor. 150 tanesini gereksizdir yani.

Şu an PC de değil telefondan yazıyorum ve attım onca uygulama çalışırken bir saniye.

Bakın arkada C++ açık ve daha birton uygulama açık RAM kullanımına bakabilirsiniz.

Bakın.

Şu an PC de değil telefondan yazıyorum ve attım onca uygulama çalışırken bir saniye.

Bakın.
Bellek kullanimi icin yeterli bilgi var ama islem sayisi bilgisi lazim. Asil performans dusuklugune, Ram kullanimina ve disk kullanima yol acanlar tabi ki de islemler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Windows 11 kurdum, 2.8 GB RAM tuketiyordu bosta. 1 GB bile bos yer kalmadi xd.

Ayrica kasiyordu. RAM darbogazi degil ama, 200 tane bosta islem caliyor. 150 tanesini gereksizdir yani.

Bu yanlis/anlamsiz bilgiyi verdin. Benim islemcim gecen sene cikti. Yeterince guclu bir islemcidir.

Tm çalıştır ama çok sıkıntı çekersiniz bende C++ ile program ve Unreal Engine ile de oyun geliştirme fırsatım oldu ama PC'yi helede bu PC'yi çok yorar.

Tm çalıştır ama çok sıkıntı çekersiniz bende C++ ile program ve Unreal Engine ile de oyun geliştirme fırsatım oldu ama PC'yi helede bu PC'yi çok yorar.
Unreal acarsan 5'den bayagi fazla bir Ram tuketir ve buyuk projeler yapmadigin yada acmadigin surece pek kasmaz.

WhatsApp Image 2022-10-11 at 20.49.12.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı