Windows 10 vs Windows 11

TalhaCann

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8.0 ddr3
SSD veya HDD modeli
KİNGSTON 120 GB
Ekran kartı
AMD radeon 8500m
İşlemci
(İNTEL HD GRAPHİCS) intel celeron 2957u
Arkadaşlar lütfen bana yardım edin çok çok çok kararsızım Windows 10 mu? Windows 11 mi? Windows 10 ve Windows 11'i uzun süreler kullandım ama şimdi bilgisayara format atacağım ama çok kararsızım hangisi kuracağıma.

Windows 11 isteme sebebim: Windows 10'a nazaran bir tık kasan ve kasmasını hissettiren sistem güncel ve güzel olması. Gelecek her şey şu anlık Windows 11'e gelecek ve ben birşeylerin geliştirilme aşamasında kullanmayı çok seviyorum.

Windows 10 isteme sebebim: Ortalama Windows 11 ile fazla farkı yok Windows 11'e nazaran daha sade ve düzenli olması. 1 tık da olsa daha performanslı olması.

Sistem:
AMD Radeon 8500M.

(Intel HD Graphics)
Intel Celeron 2957u.

8.0 GB DDR3 RAM.

SSD: Kingston 120 GB.

TPM 2.0: Bulunmamakta.

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin çok çok çok kararsızım Windows 10 mu? Windows 11 mi? Windows 10 ve Windows 11'i uzun süreler kullandım ama şimdi bilgisayara format atacağım ama çok kararsızım hangisi kuracağıma.

Windows 11 isteme sebebim: Windows 10'a nazaran bir tık kasan ve kasmasını hissettiren sistem güncel ve güzel olması. Gelecek her şey şu anlık Windows 11'e gelecek ve ben birşeylerin geliştirilme aşamasında kullanmayı çok seviyorum.

Windows 10 isteme sebebim: Ortalama Windows 11 ile fazla farkı yok Windows 11'e nazaran daha sade ve düzenli olması. 1 tık da olsa daha performanslı olması.

Sistem:
AMD Radeon 8500M.

(Intel HD Graphics)
Intel Celeron 2957u.

8.0 GB DDR3 RAM.

Windows 10 daha uygun bu sisteme.

Sistem:
AMD Radeon 8500M.

(Intel HD Graphics)
Intel Celeron 2957u.

8.0 GB DDR3 RAM.

Windows 10 kullanın Windows 11'in biraz daha büyümesi lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı