Windows 10 vs Windows 11

Creepy heaad

Hectopat
Selamünaleyküm, ben Windows 10 kullanıcısıyım. Laptopumun özellikleri NVIDIA GeForce 940MX i5-8250 ve 8 GB RAM. Windows 10 daha mı iyi yoksa Windows 11'e mi gelmeliyim? 11 görsel olarak çok hoş performans anlamında bir sıkıntı yoksa geçeceğim. Ayrıca Windows 10 galiba orijinal olarak var çünkü birkaç defa format attığımda key vs istemedi. Orijinal Windows 11'e geçince orijinal olarak mı kurulur? Yoksa yükseltme mi yapmam lazım orijinal kalması için? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostum, evdeki yeni bilgisayarımda Windows11 güzel olmadı ancak özelliklerini verdiğin bilgisayarın aynısı kardeşimde var ona kurdum ve onda güzel deneyim yaşadım.

Selamünaleyküm, ben Windows 10 kullanıcısıyım. Laptopumun özellikleri NVIDIA GeForce 940MX i5-8250 ve 8 GB RAM. Windows 10 daha mı iyi yoksa Windows 11'e mi gelmeliyim? 11 görsel olarak çok hoş performans anlamında bir sıkıntı yoksa geçeceğim. Ayrıca Windows 10 galiba orijinal olarak var çünkü birkaç defa format attığımda key vs istemedi. Orijinal Windows 11'e geçince orijinal olarak mı kurulur? Yoksa yükseltme mi yapmam lazım orijinal kalması için? Şimdiden teşekkürler.
Windows 11 e geçmeni önermem hala sıkıntıları var ama geçmek istersen de key konusunda sıkıntı yaşamazsın aynı sürümü kurduğun takdirde.(windows 10 home kullanıyorsan windows 11 home gibi)

Windows 12 çıkana kadar Windows 11 en iyi Windows sürümü.
Windows 11'in 22H2 sürümü çıkmasıyla daha güzel olacak.

Windows 12 çıkana kadar Windows 11 en iyi Windows sürümü.
Windows 11'in 22H2 sürümü çıkmasıyla daha güzel olacak.
Dediğin olay Windows 11 çıkana kadar doğruydu ama Windows 11 ile 10un şu anda arasındaki tek fark görsellik ve o görsellikten kaynaklanan buglar, bir görev cubuğu ortalamak için bilgisayarınızı riske atmaya değer görüyorsanız yükseltin.

Bu baş belası arayüz kasmasa saçma sapan bir sistem gereksinimi olmasa en güzel işletim sistemlerinden birisi olur.

Windows 11 e geçmeni önermem hala sıkıntıları var ama geçmek istersen de key konusunda sıkıntı yaşamazsın aynı sürümü kurduğun takdirde.(windows 10 home kullanıyorsan windows 11 home gibi)
Ne gibi sıkıntıları var. Temiz kurulum yapacağım yine de sıkıntı çıkmaz değil mi. Ben sadece Windows 10'dan bunaldım sürekli bir görev çubuğu donma sorunu var. O sorun olmasa sıkıntısı yok 10'un.

Yeni konular

Geri
Yukarı